Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » Кіровоградський інститут розвитку людини "Україна" (КІРоЛ)

Кіровоградський інститут розвитку людини "Україна" (КІРоЛ)

Контакти:
Телефон: (0522) 22-74-89
Адреса: 25000, м. Кіровоград, вул. Покровська, 73
Web-сайт: http://institutukraine.at.ua/
e-mail: abiturient_kirol@ukr.net, kirol_ukr@ukr.net
Приймальна комісія (тел.): (0522) 22-74-89

 

 

Кіровоградський інститут розвитку людини "Україна" (КІРоЛ) - додаткова інформація про вищий навчальний заклад

Загальна інформація

Мета Кіровоградського інституту розвитку людини "Україна" (КІРоЛ) - випуск кваліфікованих, соціально активних, фізично міцних і духовно зрілих спеціалістів за фахом:

  • "Правознавство",
  • "Фінанси",
  • "Менеджмент організацій",
  • "Фізична реабілітація",
  • "Видавнича справа та редагування",
  • "Документознавство та інформаційна діяльність".

Кіровоградський інститут розвитку людини "Україна"має широку базу практики студентів як на підприємствах приватного сектору, так і в державних установах, органах влади і самоврядування. Найкращим студентам гарантується працевлаштування.

Кіровоградський інститут розвитку людини "Україна"розширює коло своїх інтересів у багатьох галузях (як на теренах України, так і за кордоном) через реалізацію наукових розробок, моніторинг проблем розвитку громади, реалізацію проектів розбудови гуманного суспільства, залучаючи викладачів і студентів.

Кіровоградський інститут розвитку людини "Україна" має сталі зв’язки з вітчизняними і закордонними навчальними та науково – дослідними закладами, а саме: з Інститутом проблем ринку та економіко – екологічних досліджень Національної Академії Наук України, Інститутом археології Національної Академії Наук України, Інститутом вищої освіти АПН України, Науково – дослідним інститутом фізичних методів лікування і медичної кліматології Кримської АО, з інститутом Кракова, Вроцлава (Польща).

У Кіровоградському інституті розвитку людини "Україна" навчається 40% студентів з обмеженими фізичними можливостями.

Міжнародне співробітництво Кіровоградського інституту розвитку людини "Україна"

Міжнародне співробітництво Кіровоградського інституту розвитку людини "Україна" спрямоване на інтеграцію інституту до європейського та світового освітнього простору і є невід’ємною частиною його діяльності.

Географія міжнародних зв’язків Кіровоградського інституту розвитку людини "Україна" охоплює такі країни, як: Польща, Росія, Білорусь, Німеччина, Республіка Кіпр, Єгипет, Грузія, Фінляндія, Швеція, Естонія, Чехія, Швейцарія тощо. Тісною і плідною є співпраця з навчальними закладами Польщі – Люблінським Державним університетом імені Марії Кюрі-Скадовської, Вроцлавською Вищою школою фізіотерапії, Вроцлавським державним університетом, Економічно-гуманістичною Академією (м. Лодзь).

Матеріальна база Кіровоградського інституту розвитку людини "Україна"

На сьогоднішній день Кіровоградський інститут розвитку людини "Україна" має бібліотеку (близько 13900 тис. книг) з читальним залом, 18 аудиторій, у т. ч. 2 лекційні на 164 студенти, 4 комп'ютерні класи, тренажерний зал, оздоровчу лабораторію фізичної реабілітації, їдальню, спортивну площадку.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org