Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кіровоградську область заполонила смс-розсилка з агітацією за кандидатів

Кіровоградську область заполонила смс-розсилка з агітацією за кандидатів

Кіровоградську область заполонила смс-розсилка з агітацією за кандидатів

У Кіровограді та Знам’янці мешканці скаржаться на смс-повідомлення з агітацією за кандидатів. Зокрема, кіровоградцям надходили смс в якому згадували кандидатів від політичної партії "Опозиційний блок": до обласної ради - Сергія Ларіна, на Кіровоградського міського голову Андрія Лейбенка, на Знамянського міського голову – Андрія Тесленка.

3 жовтня в соціальних мережах з’явилися дописи від мешканців Кіровограда та Знам’янки, в яких вони обурюються смс-розсилкою з інформацією про кандидатів в депутати та на міського голову наступного змісту: «Кандидат в мери від команди Ларіна – Андрій Лейбенко», «Кандидат в мери Знам’янки від команди Ларіна – Андрій Тесленко!»

ОПОРА зазначає, що ч. 5 ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори» передбачає форми передвиборчої агітації і серед них відсутня «смс-розсилка».

Використання конфіденційної інформації про особу (в цьому випадку - телефонного номера), кваліфікується за ч. 2 ст. 182 КК України і тягне за собою покарання у виді арешту на строк від 3 до 6 місяців, або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.

За коментарями звертайтеся:

Патруль Євгеній, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області

+380994263118

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org