Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Кучер Олександр Іванович

Кучер Олександр Іванович

Кучер Олександр Іванович
Одномандатний виборчий округ 102
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-22757 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1335 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 9 вересня 1961 року в місті Світловодськ Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Пролог Лтд", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в смт Козин Обухівського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ

ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №102

КУЧЕРА ОЛЕКСАНДРА ІВАНОВИЧА

Я, Кучер Олександр Іванович, підтримую встановлення влади народу над Президентом і депутатами через закони про імпічмент Президента  та закон про відкликання народного депутата. Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом, як кандидат в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

Забезпечу безперервний зв’язок із виборцями округу, для чого зобов’язуюсь відкрити громадські приймальні в кожному районному центрі округу та не менше одного разу на місяць проводити особистий прийом громадян.

Забезпечу депутатський контроль за діяльністю місцевих держслужбовців, які отримуючи зарплату з податків,  що сплачуються мешканцями округу, повинні працювати, створюючи комфортні умови для місцевої громади, а не для себе особисто.

Візьму під опіку сім’ї всіх захисників Батьківщини з нашого округу, які загинули під час участі в АТО. Проконтролюю присвоєння статусу учасників бойових дій та надання всіх пільг, які цей статус передбачає воїнам, які приймали участь у захисті території України під час сепаратистських заколотів та агресії Росії на сході нашої держави.

Голосуватиму лише особисто, підтримаю закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.

Зобов’язуюсь дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік свою декларацію про доходи та видатки. Кожен громадянин країни достойний гідного життя, повинен мати можливість працювати і гідно заробляти. Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам. Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку. Усім буде гарантовано доступність до якісної, сучасної освіти, законом буде закріплено обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно. Відповідно до прийнятого закону буде проведена антикорупційна люстрація – перевірка відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам.

Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. Для цього доб’юся направлення на службу в силові відомства добровольців, які зарекомендували себе справжніми патріотами під час захисту України від російської агресії. Суддівський корпус пройде тотальне очищення. На посади суддів мають прийти молоді, освічені громадяни. Народу буде повернено розкрадене за рахунок ревізії результатів державних закупівель та приватизації.  Я  зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього. У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.

Добре знаючи проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу, беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:

 - створення нових робочих місць;

- залучення інвесторів для створення та відновлення роботи підприємств;

 - покращення роботи житлово-комунального господарства - сучасного матеріального забезпечення шкіл, лікарень, дитячих садків, відновлення ФАПів, оснащення приміщень вказаних закладів енергозберігаючими системами опалення;

- продовження мораторію на продаж земель сільгоспризначення до проведення повної інвентаризації;

- поліпшення якості існуючих автодоріг і транспортного сполучення;

 - продовженню і завершенню розпочатого будівництва шляхопроводів;

- проведення експертизи територій, забруднених промисловими викидами;

 - створення нових спортивно-оздоровчих об’єктів;

- реалізації проектів з підвищення туристичної привабливості округу;

Разом збудуємо Європейську країну!

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Ваш  Олександр  Кучер.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org