Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Кузьменко Анатолій Іванович

Кузьменко Анатолій Іванович

Кузьменко Анатолій Іванович
Одномандатний виборчий округ 103
Висування ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21771 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1229 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 29 липня 1950 року в селі Головківка Олександрійського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "УкрАгроКом", член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", проживає в селі Головківка Олександрійського району Кіровоградської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

по 103 одномандатному виборчому округу

Кузьменка  Анатолія Івановича

Шановні виборці!

Я готовий узяти на себе відповідальність за долю України, тому звертаюся до вас за підтримкою на виборах до Верховної Ради. Хочу, щоб усі ми зрозуміли, що для мене означає «Жити по-новому».

Жити по-новому  – це гордитися тим, що ми – українці. 

Народ потребує якісно нової влади, спроможної забезпечити модернізацію держави.

Я свідомо прийняв рішення балотуватися у народні депутати України, за підтримки потужної політичної сили «Блок Петра Порошенка», бо в особі Президента бачу лідера, здатного консолідувати навколо себе фахівців і патріотів.

Жити вільно

Настав час змін. Вірю, що завдяки вашій мудрості у державі буде сформовано Верховну Раду, що проводитиме активну, миротворчу зовнішню і внутрішню політику в інтересах збереження цілісності та розбудови України, як держави провідних європейських цінностей та стандартів, держави вільної і незалежної економічно, енергетично і духовно.

Я за самостійні, багаті і відповідальні територіальні громади. Потрібно провести децентралізацію влади і повернути громадам реальне самоврядування з повноваженнями розпоряджатися фінансами і приймати рішення.

Чиновники повинні чесно декларувати свої доходи  та пройти  люстраційну перевірку.

Жити безбідно

Кожен громадянин України достойний гідного життя. Ми повинні підтримати вітчизняного виробника, забезпечити його професійними кадрами, що підвищить рівень добробуту громадян, у зміст якого ми вкладаємо гарні дороги, чисту воду, освітлені вулиці, працюючі заклади освіти, медицини, культури.

Пріоритетом  моєї роботи в окрузі буде наступне.

Вирішити питання щодо продовження виплати працівникам буровугільної галузі м. Олександрії заборгованості із заробітної плати, забезпечення зайнятості населення шляхом створення нових виробничих робочих місць.

Сприяти виділенню бюджетних коштів на  покращення якості автомобільних доріг, будівництву об’їзної дороги навколо м. Олександрія; газифікації сіл Долинського та Петрівського районів, будівництву розвідного газопроводу у селищі Устинівка та газифікації дитячого садка.

Жити чесно

Ми повинні об’єднати громадян усіх територій  України навколо спільних і справжніх цінностей: подолання і унеможливлення хабарництва і корупції,  формування справедливої та відповідальної влади. 

Жити безпечно

Україна повинна забезпечувати свою армію для її модернізації та посилення. Наш військово-промисловий комплекс повинен працювати на оборону держави. Це наша безпека, робочі місця, розвиток промисловості. Зміцнення обороноздатності повинно стати справою кожного.

Вважаю, що складовою частиною національної безпеки повинна бути енергетична безпека. Сприятиму встановленню на об’єктах соціальної сфери, в дитячих садочках, школах, лікарнях та фельдшерсько-акушерських пунктах котелень, які використовують альтернативні відновлювані види палива.

Ми здатні спільними зусиллями досягти намічених цілей. Бажання і готовність жити по-новому – наш основний ресурс, запорука заможного життя кожного громадянина незалежної України.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org