Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Литвин Юрій Олексійович

Литвин Юрій Олексійович

Литвин Юрій Олексійович
Одномандатний виборчий округ 101
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-15440 від 02.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 840 від 04.09.2014
Відомості про кандидата народився 30 квiтня 1968 року в селі Булахівка Павлоградського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ДП "Державний резервний насіннєвий фонд України", член Народної Партії, проживає в селі Гора Бориспільського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма 

Литвина Юрія Олексійовича 

Дорогі мої земляки!

Ми живемо в надзвичайно складний час, коли кожний наступний день, незалежно від нашого бажання, стає історією. Найціннішим та найдорожчим було та є для нас життя у поєднанні з свободою, незалежністю, добробутом. Нажаль, події на Сході, що продовжуються в нашій державі, продемонстрували владну неспроможність та державну неготовність в усіх сферах нашого життя протистояти даній агресії, свавіллю, хаосу.

Однак прорив в майбутнє можливий. У нас є головне - люди, які здатні мислити, діяти, трудитися та перемагати, що є головною цінністю і надбанням будь-якого населеного пункту, держави в цілому. Зберегти і примножити людський потенціал -  забезпечити його майбутнє.

Вибори - це день, коли голос простої людини може багато що змінити в його житті. Як голосуємо, так і живемо. Прошу згуртуватися в ім'я нашого майбутнього.

Свою відданість та чесність, працелюбність та принциповість, по мірі своїх сил, я намагався віддати Кіровоградщині з користю для людей. Тому,  усвідомлюючи  проблеми, бачу шляхи їх вирішення. Прагну змінити життя кожного жителя виборчого округу та готовий боротися за інтереси простих людей, за гідне життя і упевненість у завтрашньому дні для кожної людини.

Усвідомлюю, що шлях досягнення позитивних змін буде тривалим і непростим.

  1. ЕКОНОМІКА

-         Необхідно  негайно прискорити ефективні економічні реформи, деталізувати їх соціальну спрямованість, шляхи й способи реалізації, законодавчо забезпечити незворотність реформ.

-         Підтримка промислових підприємств і реального виробництва, просування продукції вітчизняних підприємств на зовнішні ринки.

-         Реальне спрощення адміністративних бар'єрів та дозвільних процедур для бізнесу.

-         Відродження та підтримка малого і середнього бізнесу, як основи економічного зростання нової, демократичної України.

  1. АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС

-         Розробка реальної державної програми підтримки сільськогосподарського виробника.

-         Запровадити єдиний, сільськогосподарський податок (податок на землю) та скасувати всі інші податки для виробників сільгосппродукції.

  1. СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА СФЕРА

-         Децентралізація і демократизація влади, делегування повноважень щодо вирішення місцевих питань обласним, міським, районним, сільським та селищним радам, наділення їх необхідними фінансовими ресурсами, посилення ролі місцевих громадських Рад.

-         Створення ефективної моделі управління регіонами, яка дозволить використати потенціал місцевих громад.

  1. СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА

-         Проведення політики державних гарантій для тих категорій населення, які не в змозі забезпечити собі гідне життя в умовах ринкової економіки (дітей, інвалідів, пенсіонерів, малозабезпечених  сімей та інших).

-         Виплата достойних пенсій згідно трудового стажу.

-         Оптимізація мережі лікувальних установ.

-         Захист сім’ї, материнства й дитинства, надання підтримки малозабезпеченим сім’ям з дітьми. 

5. ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНА СФЕРА

-         Реконструкція і розвиток вулично-магістральної дорожньої мережі.

-         Оптимізація маршрутної мережі.

-         Підвищення якості ремонту доріг, суворе дотримання гарантійних термінів і нормативів їх експлуатації.

6.  РОЗБУДОВА ДЕМОКРАТИЧНОЇ ДЕРЖАВИ

-         Збереження цілісності України, як єдиної, незалежної, європейської держави.

-         Розвиток сильної, професійної української армії, яка повинна відповідати найвищим європейським і світовим стандартам.

-         Розбудова Української держави в умовах ринкової економіки, демократичного ладу і християнських принципів у взаєминах між людьми.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ВИБОРЦЯМИ

-         Законодавчо закріпити відповідальність влади перед громадою.

-         Постійно підтримувати тісні зв’язки з виборцями, оперативно розв’язувати їхні проблеми й реагувати на запити; регулярно проводити прийом виборців та звітувати перед ними про свою діяльність у Верховній Раді України та виконання передвиборної програми.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org