Литвин Юрій Олексійович
Одномандатний виборчий округ | 101 |
Тип висування | Самовисування |
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК | 21-36-15440 від 02.09.2014 |
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом | 840 від 04.09.2014 |
Відомості про кандидата | народився 30 квiтня 1968 року в селі Булахівка Павлоградського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ДП "Державний резервний насіннєвий фонд України", член Народної Партії, проживає в селі Гора Бориспільського району Київської області, судимість відсутня, самовисування. |
Передвиборна програма
Литвина Юрія Олексійовича
Дорогі мої земляки!
Ми живемо в надзвичайно складний час, коли кожний наступний день, незалежно від нашого бажання, стає історією. Найціннішим та найдорожчим було та є для нас життя у поєднанні з свободою, незалежністю, добробутом. Нажаль, події на Сході, що продовжуються в нашій державі, продемонстрували владну неспроможність та державну неготовність в усіх сферах нашого життя протистояти даній агресії, свавіллю, хаосу.
Однак прорив в майбутнє можливий. У нас є головне - люди, які здатні мислити, діяти, трудитися та перемагати, що є головною цінністю і надбанням будь-якого населеного пункту, держави в цілому. Зберегти і примножити людський потенціал - забезпечити його майбутнє.
Вибори - це день, коли голос простої людини може багато що змінити в його житті. Як голосуємо, так і живемо. Прошу згуртуватися в ім'я нашого майбутнього.
Свою відданість та чесність, працелюбність та принциповість, по мірі своїх сил, я намагався віддати Кіровоградщині з користю для людей. Тому, усвідомлюючи проблеми, бачу шляхи їх вирішення. Прагну змінити життя кожного жителя виборчого округу та готовий боротися за інтереси простих людей, за гідне життя і упевненість у завтрашньому дні для кожної людини.
Усвідомлюю, що шлях досягнення позитивних змін буде тривалим і непростим.
- ЕКОНОМІКА
- Необхідно негайно прискорити ефективні економічні реформи, деталізувати їх соціальну спрямованість, шляхи й способи реалізації, законодавчо забезпечити незворотність реформ.
- Підтримка промислових підприємств і реального виробництва, просування продукції вітчизняних підприємств на зовнішні ринки.
- Реальне спрощення адміністративних бар'єрів та дозвільних процедур для бізнесу.
- Відродження та підтримка малого і середнього бізнесу, як основи економічного зростання нової, демократичної України.
- АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС
- Розробка реальної державної програми підтримки сільськогосподарського виробника.
- Запровадити єдиний, сільськогосподарський податок (податок на землю) та скасувати всі інші податки для виробників сільгосппродукції.
- СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА СФЕРА
- Децентралізація і демократизація влади, делегування повноважень щодо вирішення місцевих питань обласним, міським, районним, сільським та селищним радам, наділення їх необхідними фінансовими ресурсами, посилення ролі місцевих громадських Рад.
- Створення ефективної моделі управління регіонами, яка дозволить використати потенціал місцевих громад.
- СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА
- Проведення політики державних гарантій для тих категорій населення, які не в змозі забезпечити собі гідне життя в умовах ринкової економіки (дітей, інвалідів, пенсіонерів, малозабезпечених сімей та інших).
- Виплата достойних пенсій згідно трудового стажу.
- Оптимізація мережі лікувальних установ.
- Захист сім’ї, материнства й дитинства, надання підтримки малозабезпеченим сім’ям з дітьми.
5. ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНА СФЕРА
- Реконструкція і розвиток вулично-магістральної дорожньої мережі.
- Оптимізація маршрутної мережі.
- Підвищення якості ремонту доріг, суворе дотримання гарантійних термінів і нормативів їх експлуатації.
6. РОЗБУДОВА ДЕМОКРАТИЧНОЇ ДЕРЖАВИ
- Збереження цілісності України, як єдиної, незалежної, європейської держави.
- Розвиток сильної, професійної української армії, яка повинна відповідати найвищим європейським і світовим стандартам.
- Розбудова Української держави в умовах ринкової економіки, демократичного ладу і християнських принципів у взаєминах між людьми.
7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ВИБОРЦЯМИ
- Законодавчо закріпити відповідальність влади перед громадою.
- Постійно підтримувати тісні зв’язки з виборцями, оперативно розв’язувати їхні проблеми й реагувати на запити; регулярно проводити прийом виборців та звітувати перед ними про свою діяльність у Верховній Раді України та виконання передвиборної програми.