Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Логвин Андрій Володимирович

Логвин Андрій Володимирович

Логвин Андрій Володимирович
Одномандатний виборчий округ 103
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-20315 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1217 від 26.09.2014
Відомості про кандидата народився 12 червня 1975 року в місті Олександрія Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Олександрійська ливарна компанія", безпартійний, проживає в місті Олександрія Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма кандидата в депутати Верховної Ради України по виборчому округу № 103

Логвина Андрія Володимировича

Головним завданням депутата Верховної Ради є захист інтересів виборців.

Виконання наказів виборців, повинно стати основою моєї передвиборчої програми, а їх виконання – законом.

Верховенство закону, дотримання принципів загальнолюдської моралі, повинно бути необхідною умовою побудови як своєї роботи, так і Верховної Ради в цілому.

В разі обрання мене депутатом Верховної Ради планую свою роботу будувати  за наступними напрямками:

1. Безпека.

2. Викорінення корупції.

3. Люстрація Влади.

БЕЗПЕКА – Захистити Людину і Державу

Захистити мир і цілісність держави – це зараз найважливіше. Але захищати треба не лише державу. Захистити бізнес від свавілля чиновників, банківські заощадження – від знецінення; зберегти спокій і життя людей на вулицях від злочинців; захистити дітей від наркотиків і алкоголю; безпечне робоче місце, швидка медична допомога, право журналіста на правдиве слово, захист урожаю фермера, чисте повітря, якісні продукти і питна вода – все це Безпека Людини!

Головні завдання:

Забезпечити пріоритетний вихід на стандарти і критерії, необхідні для вступу України до Європейського Союзу.

Зробити центром уваги, діяльності і відповідальності держави – громадянина, захист його гідності, прав і свобод відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Викорінити корупцію.

Справедливість і прозорість у розподілі національних багатств, володінні земельними і водними ресурсами, видобутку корисних копалин, використанні та приватизації державної і комунальної власності; прозоре формування цін і тарифів; справедливі податки, зарплати і пенсії; прозорі бюджети усіх рівнів, ефективне використання зібраних податків – у цьому запорука довіри людей до влади і успіху України. 

Головні завдання:

Запровадити кримінальну відповідальність за «незаконне збагачення» – придбання політиком або чиновником власності, яке не можна пояснити законними джерелами доходів – та покарання з конфіскацією майна.

Забезпечити рівні можливості для здобуття освіти, дошкільного та позашкільного творчого розвитку дітей і молоді.

Визначати щороку Законом гарантований державою пакет медичної допомоги, який кожна людина може отримати безкоштовно, незалежно від статусу і місця проживання. 

Забезпечити справедливе нарахування пенсій на основі тривалості робочого стажу і розміру зарплати, з доплатою за особливі умови праці.

Посилити державний контроль за цінами і якістю ліків.

Оновити владу.

Люстрація влади, притягнення до відповідальності злочинців; системна протидія корупції; не просто інші прізвища, а нова якість у кадровій політиці; дієві реформи, які б стимулювали творчу енергію і активне підприємництво громадян – цього країна чекає від влади після Революції Гідності.

Головні завдання:

Спростити процедури надання адміністративних послуг, повністю перевести їх на систему «єдиного вікна»; запровадити електронне урядування; зменшення фіскального навантаження на малий та середній бізнес.

Ліквідувати податкову міліцію; чисельність контрольних органів і державних службовців скоротити вдвічі; стимулювати створення недержавних самоврядних регуляторів у галузях економіки.

Зняття депутатської недоторканності; Суворий митний контроль над чиновниками при виїзді закордон.

Всебічне сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, який є найбільшим наповнювачем Державного Бюджету в цивілізованих країнах заходу.

Виборцям округу №103, покладаючи на мене відповідальність за здійснення повноважень народного депутата, я, буду намагатися забезпечити громаду підзвітних мені районів та всієї країни, справедливе, законне, достойне життя. Розбудовувати інфраструктуру житлово-комунальних господарств, відроджувати промисловість, підняття економіки, створення нових робочих місць. Одними з головних задач є: працевлаштування молоді, підтримання ініціатив молоді та юнацтва, прогресивний розвиток виробництва до стандартів Європейського Союзу, підтримання розвитку спорту, захист незахищених верств населення: дітей-сиріт, інвалідів, одиноких матерів, пенсіонерів.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org