Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Луганов Олексій Валерійович

Луганов Олексій Валерійович

Луганов Олексій Валерійович
Одномандатний виборчий округ 102
Висування політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18547 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1089 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 2 серпня 1975 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, президент, Українська державна корпорація по виконанню монтажних і спеціальних будівельних робіт "Укрмонтажспецбуд", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД

ВО «БАТЬКІВЩИНА» ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 102

Я, Луганов Олексій Валерійович, керуючись ідеями Майдану та ситуацією, що склалася в державі, вважаю, що нашій країні потрібні докорінні зміни в системі влади. Тому настав час згуртуватися українським патріотам та змінити ситуацію в Україні.

Незалежність України опинилася під прямою загрозою воєнної інтервенції Росії. Події на Донбасі це вже давно не антитерористична операція, а справжня війна та окупація українських міст російською армією. 

Український народ має все, щоб перемагати і змінювати життя на краще - ми це довели під час Революції Гідності. Ми нікому не дозволимо знову ставити під ризик наші права і свободи, нашу єдність і Незалежність!

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і партією «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Вступити до фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у Верховній Раді VIIІ скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.

2. Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.

3. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік свою декларацію про доходи та видатки.  

У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.

Я йду у депутати, щоб зробити все від мене залежне для припинення братовбивчої війни в Україні.

Сьогодні є лише два виходи - або перемога на Донбасі, або ганебна капітуляція перед агресором і терористами. Найкоротший шлях до встановлення миру - це оголошення воєнного стану, невідкладний вступ України до НАТО, організація надійної оборони країни та перебудови армії. Маємо бути сильними, адже перемогу, як і мир, не виторговують, а здобувають.

Кожен громадянин країни достойний гідного життя, повинен мати можливість працювати, гідно заробляти і захищати свої права. Тому я підтримую тезу про те, що без радикального очищення влади ніяких реальних змін, яких вимагала Революція Гідності, не відбудеться. Відтак, першочерговими завданнями є:

Домогтися ухвалення закону про люстрацію.

Прийняти закон про створення незалежного від жодної гілки влади Антикорупційного бюро.

Провести реформу місцевого самоврядування, значно розширивши права регіонів у відповідності з Європейською хартією місцевого самоврядування.

Створити найсприятливіші умови для розвитку малого й середнього бізнесу, який має стати основою економічного відродження України.

Я, як і всі мої однодумці по політичній партії «ВО «Батьківщина», зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов'язання перед своїми земляками домогтися від місцевих органів державної влади:

Покращити стан житлово-комунального господарства, зокрема: переглянути тарифи в напрямку зменшення, тому що вони завищенні, економічно - необґрунтовані і не якісні;проводити капітальний ремонт житлового фонду, в т.ч. дахів під'їздів, освітлення, заміну ліфтів, термін експлуатації яких понад 25 років;організовувати вивіз сміття із приватного сектору в містах та селах;

Поліпшити медичне обслуговування населення, в т.ч. в стаціонарних закладах, забезпечити медикаментами.

Збільшити кількість дошкільних закладів, культурно-мистецьких центрів.

Створити нові робочі місця, особливо для молоді.

Посилити роботу по боротьбі із незаконним обігом наркотиків.

Відстоювати та захищати інтереси виборців свого округу як на місцевому, так і на державному рівнях  вважаю справою моєї честі.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org