Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Макодзеба Роман Миколайович

Макодзеба Роман Миколайович

Макодзеба Роман Миколайович
Одномандатний виборчий округ 100
Висування ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-22002 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1307 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 24 сiчня 1980 року в селі Петрівка Новоукраїнського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, агроном-технолог, ТОВ "Лан", безпартійний, проживає в селі Іванівці Новоукраїнського району Кіровоградської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП".

Передвиборча

програма кандидата у народні депутати України по одномандатному

виборчому округу 100 Макодзеби Романа Миколайовича від політичної партії  «Всеукраїнське аграрне об`єднання «Заступ»

Ознайомившись з установою і програмою партії заявляю, що цілком і повністю підтримую цілі та заходи які визначені у програмних документах партії.

В такий складний час випробувань для незалежності України українське село повинно стати осередком, яке дає можливість  впевнити, що селяни у скрутний час стануть авангардом і прикладом збереження цілісності та заможності України.

Тільки самобутність і працездатність працівників агропромислового сектору громадян, що проживають на селі зможуть дати поштовх до втілення в життя програми «За рідну землю» цілісного плану розвитку аграрного сектору України та сільських територій.

Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с.Іванівці.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org