Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Мамалат Дмитро Вікторович

Мамалат Дмитро Вікторович

Мамалат Дмитро Вікторович
Одномандатний виборчий округ 102
Висування ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-22007 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1307 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 17 жовтня 1973 року в селищі Димитрове міста Олександрії Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, СТОВ "Агрофірма Ясенівська", безпартійний, проживає в смт Олександрівка Кіровоградської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП".

Передвиборча програма кандидата у народні  депутати України

в одномандатному виборчому округу №  102

Мамалата Дмитра Вікторовича від політичної партії  «Всеукраїнське аграрне об`єднання «Заступ»

Тривалий час я працюю в аграрному секторі, водночас, вирощуючи сільськогосподарську продукцію і, намагаючись, її переробити.

Це дуже тяжкий і затратний сектор економіки, якому можуть завадити численні ризики: погодні, матеріальні, фінансові та суб`єктивні.

Але самий великий ризик  це той, що тривалий час держава не звертала потрібної уваги на потреби села.

Настав час, коли з`явилась політична партія, яка ставить на меті корінним образом змінити ставлення до цієї проблеми. Тільки на рівні парламентської партії «ЗАСТУП» надають нового імпульсу розвитку агропромислового сектору.

Як кандидат в народні депутаті України, я впевнений, що прийшов час, коли держава та інші політичні партії, що прийдуть у парламент, повинні змінити свій менталітет і спільними зусиллями підтримати програму політичної партії  «Заступ» «За рідну землю».

Українська Земля є рідною для всіх громадян України, незалежно від політичних уподобань, вона рятує і годує громадян держави, є складовою її обороноздатності, економічної незалежності та впевненого руху до повноправного члена Європи.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org