Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Мапа порушень ОПОРИ «Місцеві вибори 2015»: Що, де і як порушували партії і кандидатів (постійно оновлюється)

Мапа порушень ОПОРИ «Місцеві вибори 2015»: Що, де і як порушували партії і кандидатів (постійно оновлюється)

Мапа порушень ОПОРИ «Місцеві вибори 2015»: Що, де і як порушували партії і кандидатів (постійно оновлюється)

Хочете знати про те, яких порушень виборчого законодавства допустилися кандидати та інші суб’єкти виборчого процесу? Зафіксували і задокументували порушення, але не знаєте як реагувати? Запрошуємо скористатися Мапою порушень ОПОРИ «Місцеві вибори 2015» і сприяти чесним виборам разом з нами.

Мапа порушень ОПОРИ «Місцеві вибори 2015» надає унікальну можливість користувачам не тільки читати про вибори, а й бачити їх перебіг, розуміти структуру. Це буде корисно не тільки журналістам, виборцям, громадським активістам, але й суб'єктам виборчого процесу та органам влади. ОПОРА має щирий намір допомогти тим, хто хоче отримати достовірну та корисну інформацію про місцеві вибори 2015. Ми щодня удосконалюватимемо цей ресурс, а інформація про порушення постійно оновлюється.

Найбільш актуальною для небайдужих громадян, журналістів стане інформація щодо ПОРУШЕНЬ, які зафіксували спостерігачі ОПОРИ. В описовому текстовому форматі з доказами у вигляді фото чи відео вона наноситиметься на Мапу порушень. Якщо наш читач став свідком порушення та готовий повідомити про нього не анонімно, то кожен може заповнити форму ПОВІДОМИТИ ПРО ПОРУШЕННЯ і поділитися з нами важливою інформацією. Втім, ОПОРА, керуючись загальновизнаними принципами спостереження, ретельно перевірятиме ці дані і лише тоді зможе їх додати на Мапу.

Нагадуємо, що Громадянська мережа ОПОРА створила цілу серію унікальних продуктів, які допоможуть відслідковувати виборчу кампанію та зробити свідомий вибір:

Мапа порушень ОПОРИ «Місцеві вибори 2015»;

- Додаток «Місцеві вибори» для Android;

- Соціальний ролик «Як виглядатиме бюлетень на місцевих виборах 25 жовтня»;

- Сервіс «Попередня партійність депутатів: де і від якої партії балотувалися на місцевих виборах 2010?»;

- Сервіс «Пошук члена ТВК/ОВК: партійність і конфліки (1998-2015)».

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)

Довідково:                                                                                                                             

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org