Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Масові смс–розсилки з агітацією та зверненням до чоловіків призивного віку

Масові смс–розсилки з агітацією та зверненням до чоловіків призивного віку

Масові смс–розсилки з агітацією та зверненням до чоловіків призивного віку

З 9 ранку 25 жовтня кіровоградці масово стали отримувати смс-розсилки з агітацією та закликом до чоловіків призивного віку. В штабі партії незаконну агітацію називають провокацією. У військкоматі про такі смс-повідомлення не знають.

«Досвід переможе! Голосуй за команду Порошенка-Райковича!» з номеру +80931264041 - смс-повідомлення такого змісту отримали кіровоградці зранку у день виборів. Наступне смс-повідомлення було такого змісту: «Увага всім чоловікам призивного віку! Не забудьте звернутись до представника військомату на виборчій дільниці для звірки паспортних даних!» з номеру +3080731387016

«Це провокація і ми відразу звернемося в СБУ» - прокоментував ОПОРІ керівник обласного штабу «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Костянтин Яриніч прокоментував ОПОРІ.

У військоматі про смс-повідомлення не знають і кажуть, що такі дії не у їхній компетенції.

Нагадаємо, під час виборчого процесу кіровоградцям масово надходили смс-повідомлення з агітацією за кандидатів від партії «Опозиційний блок».

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

 

За коментарями звертайтеся:

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській обл. +380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)

 

Довідково:                                                                                                                             

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org