Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Мігалатюк Віктор Васильович

Мігалатюк Віктор Васильович

Мігалатюк Віктор Васильович
Одномандатний виборчий округ 100
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-21182 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1249 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 13 листопада 1973 року в селі Недобоївці Хотинського району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник, Маріупольське міське управління МВС України в Донецькій області, безпартійний, проживає в місті Кіровограді, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі №100 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Мігалатюка Віктора Васильовича

Шановні виборці!

Більшу частину всього життя я провів на Кіровоградщині. Тому мені, які і кожному  із вас, не байдужа доля рідного краю. Залишатись осторонь громадсько-політичних подій, що відбуваються в Україні, я не маю права.

В разі обрання мене народним депутатом обіцяю зробити наступні кроки:

Реформування влади: країна потребує зміни системи влади. Ми вже проходили часи коли у владі були змінені обличчя, але не система формування влади. В сучасний період розвитку Україна не має права на помилки -  тому, я вважаю , що процес формування влади повинен бути максимально прозорим і депутати повинні нести персональну відповідальність за свої передвиборчі обіцянки. Також вважаю, що процес відкликання депутатів у разі невиконання ними передвиборчих обіцянок повинен стати більш спрощеним та  максимально доступним для виборців.

Соціальна сфера: вважаю за необхідне звернути увагу на забезпечення:

достойних пенсій;

належної підтримки материнства;

своєчасного виконання соціальних гарантій (виплата субсидій, матеріальних допомог, пенсій, зарплат тощо);

достойного піклування про дітей-сиріт та дітей-інвалідів;

виконання соціальних гарантій ветеранам ВОВ, воїнам-інтернаціоналістам,  чорнобильцям, учасникам АТО та іншим категоріям громадян, які потребують соціального захисту.

Екологічна сфера:

підтримка сільськогосподарських виробників шляхом  здешевлення природних ресурсів, зменшення  податкового тиску, створення  прозорої процедури надання в оренду земель;

забезпечення робочих місць шляхом залучення інвестицій;

жорстка боротьба з корупцією на всіх рівнях;

сприяти забезпеченню робочими місцями молоді та пільгових категорій населення.

Як кандидат у депутати до Верховної Ради України я обіцяю боротися за встановлення в нашій державі принципів верховенства права. Ніякі  інтереси олігархічних фінансових груп  ні за яких умов не мають права стояти над законом. Закон – понад усе!© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org