Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » МТС заблокував телефонний номер Кіровоградської ОПОРИ

МТС заблокував телефонний номер Кіровоградської ОПОРИ

МТС заблокував телефонний номер Кіровоградської ОПОРИ

За добу до виборів перестав здійснювати вихідні дзвінки номер Кіровоградського представництва Громадянської мережі ОПОРА (+38 099 426 31 18). Виявилось, що номер був дезактивований мобільним оператором мережі МТС. Під час звернення  в службу підтримки представники ОПОРИ дізнались, що номер відключено нібито через те, що його використовували у комерійних цілях, а це передбачає оформлення контракту.

Цікаво, що відключення відбулося 24 травня, а 23 травня цей номер було презентовано на прес-конференції як номер гарячої лінії мережі ОПОРА у Кіровоградській області. 

Громадська мережа ОПОРА - неурядова громадська організація, яка здійснює проекти з моніторингу та спостереження за виборчими та освітніми програмами і не є комерційною організацією. Окрім того, цей номер вже тривалий час був вказаний на сайті організації. Тим часом відключення відбулося саме напередодні виборів, що, ймовірно, мало на меті вплинути на якість спостереження за виборами. 

За коментарями звертайтесь:

Патруль Євгеній

координатор виборчих програм

Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+38 099 426 31 18, http://oporakr.org/© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org