Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » На Кіровоградщині можна проголосувати і одразу на дільниці випити 100 грам

На Кіровоградщині можна проголосувати і одразу на дільниці випити 100 грам

На Кіровоградщині можна проголосувати і одразу на дільниці випити 100 грам

На Кіровоградщині виборцям створили всі умови для комфортного волевиявлення: на одній з дільниць с. Покровське облаштували кафе та торгують спиртними напоями.

На виборчій дільниці №350287 (пров.Миру, 2, с.Покровське, Кіровоградський р-н, Кіровоградська обл., 27650) розмістили кафе, де виборці можуть «випити 100 грам і піти», як повідомила спостерігачеві ОПОРИ співробітниця міні-закладу.

Голова дільничної комісії зазначила, що навіть не роздивлялась, що продають на території її дільниці.

 

За коментарями звертайтеся:

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)

 

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org