Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » На Кіровоградщині на День міста кандидати дарували солодке та агітували

На Кіровоградщині на День міста кандидати дарували солодке та агітували

На Кіровоградщині на День міста кандидати дарували солодке та агітували

На вході до місцевого стадіону «Прибужець», де відбувалися основні  святкові заходи, було виставлено агітаційний намет та прапори Радикальної партії Олега Ляшка. Сам лідер Радикальної партії виступив зі сцени, звідки привітав містян зі святом та агітував голосувати за Михайла Бевзенка, кандидата у народні депутати від цієї політичної сили. Також Олег Ляшко неодноразово негативно згадував інших кандидатів по цьому округу – Олега Голімбієвського та Віталія Грушевського, використовуючи проти них епітети « подонки», «мразь» тощо. Після виступу Олег Ляшко подарував гайворонцям торт, який тут же розрізати та роздали агітатори кандидата. На торті зазначено прізвища кандидатів у народні депутати від Радикальної партії.

Також під час святкування вітав гайворонців з Днем міста  і кандидат у народні депутати від Блоку Петра Порошенка по 101 ОВО Олег Голімбієвський.

На самому стадіоні протягом святкування роздавали агітаційні матеріли  та солодку вату від імені  ще одного кандидата - Михайла Поплавського.

Організатором свята є Гайворонська міська рада виконком міської ради,  про що повідомив у своєму виступі міський голова Петро Руденко.

Участь кандидатів в депутати у заходах до Дня міста може суперечити ч. 4 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»,  «забороняється агітація «(…) під час проведення заходів, організованих органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, державними чи комунальними підприємствами, закладами, установами, організаціями». День міста – це свято, яке було організовано органами місцевого самоврядування.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів.                 У день голосування, 26 жовтня, до них долучається більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів. © ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org