Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » На Кіровоградщині розклеюють агітаційні матеріали

На Кіровоградщині розклеюють агітаційні матеріали

На Кіровоградщині розклеюють агітаційні матеріали

У м. Кіровограді кандидат Сергій Ларін від Опозиційного блоку агітує у день голосування.

26 жовтня, у день виборів, спостерігач ОПОРИ в виявив факт розклеювання агітаційних матеріалів кандидата в народні депутати від Опозиційного блоку Сергія Ларіна (№ 6 у виборчому списку партії). Політичну рекламу розміщували працівники  рекламної агенції на вул. Жовтневої революції. На білборді розміщено фото статті з газети “Кіровоградська правда”: Сергій Ларін: завжди служитиму Кіровоградщині!».

Згодом, аналогічні порушення були зафіксовані по всьому м. Кіровограду, яке є центром виборчого округу № 99 (ОВО включає: частина Кіровського, частина Ленінського районів міста Кіровограда)

Громадянська мережа ОПОРА вважає такі дії кандидата та партії порушенням Закону України «Про вибори народних депутатів». Зокрема, порушена ч. 2 та 3 ст.70 Закону, в яких йдеться про закінчення передвиборної агітації о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування та про те, що напередодні дня голосування та в день голосування агітувати забороняється.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області

За коментарями звертатись:

Патруль Євгеній

координатор виборчих програм

Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області

+380994263118© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org