Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » На Кіровоградщині виходять зі «Свободи», протестуючи проти призначення кандидатів у депутати

На Кіровоградщині виходять зі «Свободи», протестуючи проти призначення кандидатів у депутати

На Кіровоградщині виходять зі «Свободи», протестуючи проти призначення кандидатів у депутати

Сьогодні, 16 вересня, голова Кіровоградської міської організації партії ВО «Свобода» Сергій Запорожан заявив про свій вихід з партії. Відповідну заяву він озвучив під час прес-конференції у Кіровограді.

Разом із міським керівником лави партії покинуло ще вісім однопартійців.

Причиною такого рішення екс-свободівці називають розкол у міській та обласній організаціях партії та неузгодження дій між низовою ланкою свободівців та їхнім керівництвом. Сергій Запорожан вважає,  що його однопартійці «потрапили у так званий цугцванг, коли кожен наступний хід лише погіршує ситуацію». За його словами, після того, як головою ОДА став свободівець Олександр Петік, партія «втратила в області статус вуличної, протестної опозиції, яка безкомпромісно критикує владу, а провладною політичною силою так і не стала». 

Як результат, «кандидатури місцевих партійців, які пройшли узгодження, обговорення і голосування на міських і районних зборах, на обласній партійній конференції, були проігноровані стовідсотково». Такий спосіб прийняття рішень колишній свободівець називає «принципом КПРС» та результатом домовленостей.

Нагадаємо, на з’їзді партії ВО «Свобода»14 вересня було затверджено кандидатів у депутати ВР по двом з п’яти мажоритарних виборчих округів Кіровоградської області.

За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
 Координатор ОПОРИ у Кіровоградській області
+38 099 426 31 18, http://oporakr.org/


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org