Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » На Кіровоградщині зафіксовано першу «чорнуху»

На Кіровоградщині зафіксовано першу «чорнуху»

На Кіровоградщині зафіксовано першу «чорнуху»

У Кіровоградській області спостерігачами ОПОРИ зафіксовано прояви незаконної агітації проти кандидата у народні депутати Олеся Довгого. 

13-14 вересня в селах Олександрівського району Кіровоградської області  (округ №102)  невідомі роздавали газету «Пенсіонер», спецвипуск №1. Цю ж газету масово розкладали у  під’їздах багатоповерхових будинків у місті Світловодську (той же округ). 

В газеті розміщена розлога стаття «Довге» прокляття Києва .. тепер на Кіровоградщині», яка проілюстрована зображеннями політика Олеся Довгого з карикатурними підписами. В матеріалах газети стверджується про намір кандидата підкуповувати виборців, перераховуються негативні факти з минулого кандидата та «принцип брехати, брехати і ще раз брехати». Підписані матеріали «актив київської організації партії УДАР» Віталія Кличка». Тираж, зазначений у виданні - 1000 екземплярів.

О.Довгий, 1980 року народження, уроженець м. Києва. У 2006 році став депутатом Київської міської ради від Блоку Леоніда Черновецького, секретар Київради. У 2008 році очолює Київську міську раду. 2011 рік – О.Довгий іде у відставку за власним бажанням. На виборах до Верховної ради 2014 О.Довгий є кандидатом-самовисуванцем по ВО №102.

За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
Координатор ОПОРИ у Кіровоградській області
+38 099 426 31 18, http://oporakr.org/


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org