Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Найколоритніша дільниця 104 округу Кіровоградщини

Найколоритніша дільниця 104 округу Кіровоградщини

Найколоритніша дільниця 104 округу Кіровоградщини

При об’їзді дільниць в Окрузі №104 с. Гурівка Долинського району Кіровоградської області довготермінові спостерігачі ОПОРИ зафіксували найбільш колоритну дільницю.

Усі члени ДВК 350193 одягнуті у національні сорочки з ручною вишивкою. На 12.00 на цій дільниці вже явка вже була приблизно 30%.

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. 

Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів. 

За коментарями звертайтесь:

Патруль Євгеній, координатор виборчих програм

Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+38 099 426 31 18, http://oporakr.org/© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org