Найстарший член ТВК на Кіровоградщині був зв’язківцем УПА
![Найстарший член ТВК на Кіровоградщині був зв’язківцем УПА](assets/cache/images/images/news/2015/09/Kirov_naistarshi_TVK%284%29-370x-758.jpg)
Григорчуку Віталію Степановичу, члену Голованівської територіальної виборчої комісії від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 78 років! Спостерігач ОПОРИ не міг оминути увагою цікавий факт і вирішив поспілкуватися з В. Григорчуком.
Свою розповідь найстарший член ТВК розпочав про батька Степана Пантелеймоновича, який в 1917-1920 рр. воював в загонах січових стрільців проти регулярних військ Польщі на Західній Україні, а в 1942 році зі своїми однодумцями організував курінь УПА від проводу Уманського УПА «Остапа», який тоді знаходився у «Зеленій брамі», що на Кіровоградщині.
В 1952-1957 роках на Івано-Франківщині (на той час Станіславщині) Степан Пантелеймонович був директором Будинку інвалідів, допомагав УПА в боротьбі за незалежність України, а Віталію Степановичу випадала роль зв’язківця.
Віталій Степанович багато років працював начальником цеху Межиріцького вітамінного заводу. Вийшовши на пенсію, бере активну участь у політичному та громадському житті. Є членом політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", неодноразово був спостерігачем на виборах, на початку 90-х підтримував Народний Рух України за перебудову.
Крім того, Григорчук В. С. є чемпіоном Європи з пауерліфтингу 2005 року серед ветеранів у легкій вазі. А до цього був п’ятиразовим чемпіоном України, і до речі, на свої 78 років виглядає досить жваво.
Свою участь на виборах у територіальній виборчій комісії Віталій Степанович, пояснив тим, що хоче, щоб виборчий процес пройшов без порушень і щоб кожен чесно виконував свою роботу в комісії.
За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній
+380994263118
Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.