Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Найстарший член ТВК на Кіровоградщині був зв’язківцем УПА

Найстарший член ТВК на Кіровоградщині був зв’язківцем УПА

Найстарший член ТВК на Кіровоградщині був зв’язківцем УПА

Григорчуку Віталію Степановичу, члену  Голованівської територіальної виборчої комісії від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 78 років! Спостерігач ОПОРИ не міг оминути увагою цікавий факт і вирішив поспілкуватися з В. Григорчуком.

Свою розповідь найстарший член ТВК розпочав про батька Степана Пантелеймоновича, який в 1917-1920 рр. воював в загонах січових стрільців проти регулярних військ Польщі на Західній Україні, а в 1942 році зі своїми однодумцями організував курінь УПА від проводу Уманського УПА «Остапа», який тоді знаходився у «Зеленій брамі», що на Кіровоградщині.

В 1952-1957 роках на Івано-Франківщині (на той час Станіславщині) Степан Пантелеймонович був директором Будинку інвалідів, допомагав УПА в боротьбі за незалежність України, а Віталію Степановичу випадала роль зв’язківця.

Віталій Степанович багато років працював начальником цеху Межиріцького вітамінного заводу.  Вийшовши на пенсію, бере активну участь у політичному та громадському житті. Є членом політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", неодноразово був спостерігачем на виборах, на початку 90-х  підтримував Народний Рух України за перебудову.

Крім того, Григорчук В. С. є чемпіоном Європи з пауерліфтингу 2005 року серед ветеранів у легкій вазі. А до цього був п’ятиразовим чемпіоном України, і до речі, на свої 78 років виглядає досить жваво.

Свою участь на виборах у територіальній виборчій комісії Віталій Степанович, пояснив тим, що хоче, щоб виборчий процес пройшов без порушень і щоб кожен чесно виконував свою роботу в комісії.

 

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній

+380994263118

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org