Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Не зареєстрований кандидат зустрічається з виборцями

Не зареєстрований кандидат зустрічається з виборцями

Не зареєстрований кандидат зустрічається з виборцями

Потенційний кандидат в міські депутати від політичної партії «Відродження» влаштував агітаційну зустріч в багатомандатному виборчому окрузі №26 міста Знам’янки.

Так 28 вересня, потенційний кандидат в міські депутати від політичної «Партії «Відродження» Тітарєв Олег, не будучи зареєстрований кандидатом в депутати, влаштував агітаційну зустріч в багатомандатному виборчому окрузі №26. Про запланований захід напередодні повідомлялося в розклеєних листівках. Кандидат прийшов до одного з місцевих дворів, та велику аудиторію не зібрав.

На зауваження представника ОПОРИ, про заборону агітації Тітарєв О. відповів, що не читав закон «Про місцеві вибори».

Нагадуємо, що відповідно до ст .54, ч.2 Закону України «Про місцеві вибори», місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів.

За коментарями звертайтеся:

Патруль Євгеній, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області

+380994263118

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org