Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Нові округи у Кіровограді створили в останній день і не без проблем

Нові округи у Кіровограді створили в останній день і не без проблем

Нові округи у Кіровограді створили в останній день і не без проблем

17 вересня Кіровоградська міська виборча комісія на своєму засіданні сформувала 42 територіальні виборчі округи. За проект рішення  з другого разу проголосували 11 з 17 присутніх членів комісії.

Формування округів відбувалося з врахуванням рішення про формування округів Ленінської та Кіровської районних виборчих комісій у місті Кіровограді. Після тривалих консультацій робоча група з членів комісії запропонувала на голосування проект рішення. З пропозицією не погодилися двоє членів комісії, які запропонували внести зміни до меж двох округів. В результаті було проголосовано варіант проекту, напрацьований робочою групою.

На кожному окрузі Кіровограда середня кількість виборців -  4600 осіб. Найменший округ на селищі Новому - 2937 виборців, найбільший – 5960 виборців. Всього в місті працюватиме 122 виборчі дільниці.

Нагадуємо, що у Кіровограді обиратимуть 42 депутати міської ради (попередньо було 76).

Згідно ч.5,6 ст17 ЗУ «Про місцеві вибори» утворення територіальних виборчих округів для проведення виборів депутатів районної, міської (міста з районним поділом, міста, до складу якого входить інше місто, село, селище) ради  відбувається не пізніш як за тридцять сім днів до дня голосування. Тобто створення округів у Кіровограді відбулося в останній день, визначений для цього законом.

За коментарями звертайтеся:

Координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області Патруль Євгеній.

+380994263118

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org