Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Олександрійська окружна комісія лідер з оприлюднених постанов в Україні

Олександрійська окружна комісія лідер з оприлюднених постанов в Україні

Олександрійська окружна комісія лідер з оприлюднених постанов в Україні

Окружна виборча комісія виборчого округу № 103 оприлюднила на сайті Центральної виборчої комісії у спеціальному розділі «Позачергові вибори народних депутатів України 2014» 16 постанов, прийнятих окружною комісією. Це є абсолютним рекордом серед окружних комісій України.

Більшість ОВК оприлюднили не більше 2-3 постанов, наприклад ОВО №99 (Кіровоград) – 2 постанови, а ОВО № 101 (Голованівськ) -1. Інші окружні комісії Кіровоградської області не оприлюднили жодної постанови.

Як прокоментував голова ОВК округу № 103 Олександр Івань, на сайті Центрвиборчкому оприлюднені майже всі постанови комісії, зокрема щодо виконання членами ОВК повноважень на платній основі, призначення на посади технічних співробітників та про розгляд заяви. Декілька постанов не оприлюднено, імовірно тому, що вони не становлять публічний інтерес та носять рекомендаційний характер. Проблем щодо зв’язку з ЦВК за словами голови комісії немає.

Нагадаємо, що відповідно до закону України «Про вибори народних депутатів України», рішення окружних виборчих комісій, які стосуються виборчого процесу та становлять публічний інтерес, оприлюднюються на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
Координатор ОПОРИ у Кіровоградській області
+38 099 426 31 18, http://oporakr.org/


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org