Онул Лариса Анатоліївна
Одномандатний виборчий округ | 99 |
Тип висування | Самовисування |
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК | 21-36-18914 від 19.09.2014 |
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом | 1094 від 23.09.2014 |
Відомості про кандидата | народилася 17 квiтня 1971 року в місті Кіровограді, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, Корпорація "ХХІ століття", член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Кіровограді, судимість відсутня, самовисування. |
Реанімація. Розвиток. Процвітання.
Кіровограду потрібна реанімація. Вона потрібна всій Україні. Вона потрібна нам.
Ми справжні патріоти, але слабкі громадяни. Ми одягли наших солдатів у бронежилети і каски, ми їх годуємо, готуємо для них зимовий одяг, але не хочемо змусити владу нормально виконувати свої функції. Ми навчилися бути однією командою, борючись з диктаторським режимом, забезпечуючи усім необхідним бійців АТО. Зараз ми повинні стати однією командою для розвитку нашого міста.
Перед нами стоїть 5 основних задач:
1 Повернути мир на нашу землю.
2 Зберегти Україну.
3 Закріпити результати Революції Гідності.
4 Провести очищення влади.
5. Продовжувати рух європейським демократичним шляхом.
З повною відповідальністю заявляю: всі без винятку законопроекти, представлені у ВР, будуть проходити мою особисту експертизу.
Я переконана, що:
1 Закон не повинен шкодити нашому з вами регіону. Якщо тут вирішать побудувати завод з переробки ядерних відходів, який принесе країні величезний дохід, але кіровоградці будуть ще більше хворіти і вмирати, я буду виступати проти такого закону і захищати нас з вами
2 Закон повинен відповідати демократичному вектору розвитку України. Дороги назад немає. Я виходила на Майдан за те, щоб ми і наші діти жили в багатій, демократичній країні, в якій всі рівні перед законом, в якій діє сила права, а не право сили.
Я йду до Верховної Ради, щоб на законодавчому рівні закріпити за Кіровоградом статус зони екологічного лиха. Уранові шахти приносять доходи державі, а наші люди вмирають від раку. Кожен день ми ризикуємо своїм здоров'ям, здоров'ям наших дітей без будь-якої компенсації. Це несправедливо! Я робитиму все можливе, щоб змінити ставлення держави до нас. Місту потрібен спеціальний статус, який дасть кожному кіровоградцю можливість:
- отримувати компенсацію за те, що він живе в зоні екологічної катастрофи,
- вивести надання медичної допомоги на більш високий рівень,
- оздоровлювати себе і своїх дітей за рахунок держави.
Це буде перший законопроект, який я подам в Раду. Далі буде робота по залученню в Кіровоград інвестицій та впровадженню програм розвитку нашого регіону.
Я також переконана, що соціальна відповідальність бізнесу повинна бути законодавчо закріплена. Зараз не час думати про надприбутки. Кіровоград має стати більш привабливим для людей, які могли б сюди приїхати вчитися і працювати. Нам необхідно повернути нашим навчальним закладам престижність, відкрити нові вузи, запросити викладачів європейського рівня.
Щоб Кіровоград перестав бути депресивним регіоном за заробітною платою, його потрібно зробити сільськогосподарським центром України. Тут за допомогою інвестиційних програм потрібно організувати виробництво, обслуговування, ремонт сільгосптехніки і переробку сільгосппродукції. Для цього ми з логістичної точки зору найзручніший регіон. Це дозволить Кіровоградщині розвиватися, а державі економити колосальні гроші.
Не в Києві, а тут, у самому центрі України повинно знаходитися Міністерство АПК, майбутній Земельний банк та інші профільні інституції.
У нас, українців, є психологічна установка, якої немає в жодного іншого народу світу: ми готові жити погано, але нехай наші діти живуть краще. Іншими словами, ми хочемо, щоб наші діти покинули те місце, де погано. Поїхали. В інше місто, в іншу країну. Пора жити по-новому! Пора зробити так, щоб жити нам хотілося саме тут, в Кіровограді. Я народилася, виросла і живу на кіровоградській землі. Це моя Батьківщина. Я дуже люблю наше з вами місто і вважаю, що його відродження − це справа честі. Для цього я маю намір в перші три місяці своєї роботи у ВР подати екологічні та інвестиційні законопроекти, спрямовані на те, щоб реанімувати Кіровоград. Щоб через програми розвитку наше місто розцвіло, щоб кіровоградці стали щасливішими.
Я йду в парламент, щоб зробити Кіровоград та його мешканців здоровими і багатими. За наш Кіровоград!
З повагою, Лариса Онул