Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Онул Микола Леонідович

Онул Микола Леонідович

Онул Микола Леонідович
Одномандатний виборчий округ 100
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-18923 від 19.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1094 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 12 жовтня 1967 року в місті Усть-Кут Іркутської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, президент, Корпорація "ХХІ століття", член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Кіровограді, судимість відсутня, самовисування.

Ефективність. Справедливість. Сила народу

Село − основа України. Земля −її багатство. Я йду в парламент, щоб люди, які працюють на землі, жили багато, щоб вивести українське село зі стану зубожіння.

Я знаю: село буде багатим, коли власники підприємств, розташованих на його території, будуть по-справжньому ефективно працювати. І залишати всі податки в селі або селищі. Це я маю намір закріпити законодавчо.

Село буде багатим, якщо буде справедлива ціна оренди землі: не менше ніж 1,5 тисячі грн / га. Найправильніший шлях - це перетворити власника паю з мовчазної і безправного прохача на повноцінного партнера орендаря.

Село буде багатим, коли керувати ним будуть ефективні менеджери, а не ті, хто вміє лише розбазарювати гроші.

Я вмію працювати. Доказ тому − один з найкращих дендропарків України, сучасний комплекс для зберігання зерна. Приїжджайте. Дивіться.

Я боровся з режимом Януковича задовго до Майдану, на собі відчувши, як може державна машина, якою управляють злочинці, знищувати людину морально і фізично. Я вистояв і переміг. Тому захищав і буду захищати людей від свавілля чиновників, міліції та судів. Я говорю прямо: у кожного нечесного чиновника під ногами буде горіти земля. Люди повинні повірити, що справедливість є. Я за неї боровся і буду боротися.

Людина, що живе в селі повинна почувати себе так само комфортно, захищено, як і житель міста. Селу необхідні якісна освіта, медицина і дозвілля. Йому необхідні нові підприємства та робочі місця. Це гарантія того, що молодь буде повертатися в рідні села і селища після отримання якісної освіти.

Я - батько. У мене є син і дочка. Тому я знаю, що без турботи про них, про кожного маленького українця у нас не буде майбутнього. Я стояв на Майдані, щоб всі ми отримали шанс побудувати нову країну, в якій будуть щасливо жити діти.

Я йду в парламент, щоб наш округ отримав реальний закон про відновлення інфраструктури нашого регіону. Про це говорили всі, хто приходив до влади впродовж 24 років незалежності України. Пора бажання перетворити в реальність. Розвиток виробництва, зберігання та переробка сільгосппродукції на місці дадуть можливість регіону розвиватися, а державі економити колосальні гроші. Але це неможливо буде зробити без нормальних доріг. Дороги з'являться тоді, коли буде проконтрольовано використання кожної бюджетної гривні.

Кіровоградщина - депресивний регіон за заробітною платою. Змінити це можна, зробивши її сільськогосподарським центром України.

Бідність там, де є байдужість і роз'єднаність, де немає надії і віри в свої сили. Бог дав мені силу і здоров'я. Я, Микола Онул, хочу, щоб навколо мене жили сильні і здорові люди. Я вірю в нас і в те, що разом ми побудуємо щасливе і багате сьогодення.

З повагою, Микола Онул© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org