Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » ОПОРА провела круглий стіл з правоохоронцями

ОПОРА провела круглий стіл з правоохоронцями

ОПОРА провела круглий стіл з правоохоронцями

Про співпрацю у протидії порушенням під час місцевих виборів говорили представники Громадянської мережі ОПОРА та правоохоронці під час круглого столу, який відбувся 21 жовтня у Кіровограді.

За словами координатора виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області Євгена Патруля, найтиповішими порушенням під час виборчої кампанії - 2015 є порушення правил агітації та непрямий підкуп виборців. Зокрема, поширення матеріалів у не відведених для цього місцях з порушенням благоустрою та матеріалів виборчої агітації без вихідних даних, надання виборцям послуг (ремонт під’їздів тощо). Найбільше порушень спостерігачі зафіксували у місті Кіровограді.

Окрім того, представники ОПОРИ фіксували випадки розміщення агітаційних матеріалів у громадському транспорті та в приміщенні автовокзалу.

Як повідомив начальник управління громадської безпеки УМВС Кіровоградської області Олег Науменко, всього на 21 жовтня правоохоронцями зафіксовано 38 повідомлень, пов’язаних з виборами, за 4 фактами інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. З них 1 провадження закрито через відсутність складу злочину.

І правоохоронці і представники громадської організації звертаються до громадян з проханням фіксувати порушення і звертатись за телефонами «гарячих ліній»:

ОПОРА, +380994263118

УМВС області, (0522) 24-15-60 (цілодобово), або за номером «102».

 

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

 

За коментарями звертайтеся:

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській обл. +380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)

 

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org