Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » ОПОРА успішно пройшла міжнародний аудит

ОПОРА успішно пройшла міжнародний аудит

ОПОРА успішно пройшла міжнародний аудит

Громадянська мережа ОПОРА успішно пройшла плановий аудит щодо фінансової діяльності за 2012 рік. Оцінку проводила міжнародна компанія KPMG, яка входить до світової «Великої четвірки аудиторських компаній». У заключному звіті вказано, що фінансова звітність ОПОРИ достовірно відображає надходження коштів та їх витрати відповідно до бухгалтерського обліку.

Аудитори KPMGAuditперевірили документацію організації, використання коштів, відповідність діяльності ОПОРИ умовам договорів, законодавчим та іншим нормативно-правовим актам, системи внутрішнього контролю за підготовкою фінансової та податкової звітності.

Позитивний висновок аудиторів свідчить про якісну роботу мережі та її працівників. ОПОРІ важливо досягати програмних цілей, працюючи у відповідності до українського законодавства та міжнародних стандартів роботи неурядових структур.

Нагадуємо, Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа ОПОРА» була заснована у 2006 році. Серед напрямків діяльності організації забезпечення довготермінового спостереження та аналіз виборчого процесу, програмної діяльності політичних партій в Україні, спостереження під час виборів та роботою парламенту; комплексне громадське спостереження за зовнішнім незалежним оцінюванням (ЗНО) та вступною кампанією до вищих навчальних закладів; впровадження в Україні дієвої інституціолізованої моделі організацій співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Попередній міжнародний аудит фінансової діяльності організації проводився у 2011 році KPMG і також пройшов успішно.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org