Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » ОПОРА звертається до міліції за фактом підкупу виборців кандидатом О. Довгим

ОПОРА звертається до міліції за фактом підкупу виборців кандидатом О. Довгим

ОПОРА звертається до міліції за фактом підкупу виборців кандидатом О. Довгим

Спостерігач ОПОРИ зафіксував факт дарування тонометрів ветеранам, які працювали на залізниці, від імені кандидата-самовисуванця Олеся Довгого та написав до міліції звернення стосовно підкупу виборців. 

Як стало відомо спостерігачеві ОПОРИ, 22 жовтня у приміщенні дирекції Укрзалізниці м. Знам’янка по вул. Жовтневій, відбулася зустріч кандидата по 102 виборчому округу (Центр: місто Знам’янка. ОВО включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони) Олеся Довгого з ветеранами-залізничниками. У ході заходу ветеранам дарували тонометри. Свідки події надали фотоматеріали ,на яких чітко видно людей біля вищевказаної будівлі з дарунками у руках.

Kirov Pidkup Dovgi 3

Kirov Pidkup Dovgi 4

Спостерігач ОПОРИ звернувся до міліції з повним роз’ясненням ситуації та проханням відкриття кримінального провадження згідно внесених змін до Кримінального кодексу України.

kirov kirov 2

Нагадаємо, що Верховною Радою був прийнятий закон України № 1703-VII "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян", який 19 жовтня був підписаний президентом України Петром Порошенком. Закон набирає чинності 23 жовтня.

Згідно внесених до закону змін, здійснення передвиборної агітації шляхом надання підприємствам, установам, організаціям неправомірної вигоди або надання безоплатно товарів, робіт, послуг карається обмеженням волі на строк від 2 до 4 років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 1 до 3 років.

Виборця, який продав свій голос, штрафуватимуть на суму від 1,7 до 5,1 тис. грн або будуть карати виправними роботами на строк до двох років чи обмеженням волі на той самий строк.

Як раніше повідомляла ОПОРА О. Довгий вдавався до підкупів виборців  через благодійні фонди, а у самому 101 окрузі  обрано єдиного кандидата на противагу О. Довгому та створено штаб для боротьби з масштабними підкупами кандидата.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА у Кіровоградській області

За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org