Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Плов та кульки від потенційних кандидатів на День міста Кіровограда

Плов та кульки від потенційних кандидатів на День міста Кіровограда

Плов та кульки від потенційних кандидатів на День міста Кіровограда

До Дня міста потенційні кандидати і партії у Кіровограді роздавали кульки і організовували «народні забави». На святі «засвітились» дві партії та два потенційних кандидати на міського голову Кіровограда.

19 вересня у Кіровограді святкували день Міста. Під час святкування роздавали кульки з логотипом партії «Народний контроль» та кульки та листівки в кольорах і з надписами, які використовує потенційний кандидат на міського голову Артем Стрижаков.

Також під час самого святкування проводили акції з використанням символіки Радикальної партії Олега Ляшка та ймовірного кандидата на міського голову від цієї партії Рафаеля Санасаряна. Зокрема, на сторінці політика в соціальних мережах йдеться про те, що він та політична партія організували «концерт, смачний плов від вірменської спільноти та розваги для дітей».

Фото спостерігачів ОПОРИ та з соцмереж

Громадянська мережа ОПОРА наголошує, що відповідно до ст.54 ЗУ «Про місцеві вибори» передвиборна агітація – це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за кандидатів. Право вести передвиборну агітацію мають місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, а також кандидати у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, зареєстровані відповідною ТВК для участі у місцевих виборах. Кандидати, які офіційно не зареєстровані не мають право здійснювати передвиборну агітацію.

Згідно ч. 2 ст.54 ЗУ «Про місцеві вибори», місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидати у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів. Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється.

За коментарями звертайтеся:
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області Патруль Євгеній, : +380994263118
 
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
 
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org