Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Пошкоджено білборди Добкіна і Тігіпка

Пошкоджено білборди Добкіна і Тігіпка

Пошкоджено білборди Добкіна і Тігіпка

26 квітня у Кіровограді (виборчий округ №100) відбулася спроба пошкодити білборди кандидатів у Президенти Сергія Тігіпка та Михайла Добкіна.

Кілька білбордів кандидатів у Президенти закидали фарбою синього кольору. У зображення кандидатів кидалися пластиковими пакетами з фарбою (про що свідчать залишки пакетів, зафіксованих спостерігачем ОПОРИ на місці події).

Пошкодження виявились незначними, тому у штабах кандидатів повідомили, що змінювати їх на інші поки що не збираються.

Нагадуємо, що згідно з чинним законодавством, такі діяння кваліфікуються як порушення виборчого права (перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права або перешкоджання діяльності іншого суб'єкта виборчого процесу), що тягне за собою кримінальну відповідальність. У статті 157 пункті 2 Кримінального кодексу України зазначено: «Ті самі діяння, поєднані із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна,  погрозою застосування насильства або знищення чи пошкодження майна, або іншим способом, - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років». 

Прес-служба Кіровоградського представництва Громадянської мережі ОПОРА

Матеріал: 

Дорохова Наталія


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org