Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Представники Симоненка намагаються самоусунутися від роботи у виборчкомах

Представники Симоненка намагаються самоусунутися від роботи у виборчкомах

Представники Симоненка намагаються самоусунутися від роботи у виборчкомах

18 травня до окружних виборчих комісій Кіровоградської області почали надходити подання про відкликання членів ДВК від кандидата у Президенти Петра Симоненка.

У чотирьох з п’яти округів області такі подання були небагаточисленними. У 100 окрузі (центр – місто Кіровоград) від виконання обов’язків відмовився член ОВК від П. Симоненка, також отримано подання про відкликання п’ятьох членів дільничних виборчих комісій.

А от в ОВК №103 (центр – місто Світловодськ) подання про відкликання членів ДВК привезли з усіх районів округу. Окружна виборча комісія відмовилася приймати колективні подання у зв’язку з тим, що не були надані власноруч написані заяви членів ДВК та ксерокопій їхніх документів. Представники П. Симоненка пояснюють відкликання своїх представників тим, що цей кандидат у Президенти заявив про  зняття з виборів, а також страхом за свої життя.

Як стало відомо спостерігачу ОПОРИ, в селі Олександрівка Устинівського району (101 округ) голова ДВК №350713 (від П. Симоненка) заявив про те, що 17 травня йому погрожували двоє невідомих з автоматами і вимагали, щоб він відмовитися від роботи в комісії. Натомість інші члени комісії вважають, що ця інформація не відповідає дійсності. Факт погрози не підтвердили і правоохоронні органи.

Матеріал:
Дорохова Наталія


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org