Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Прес-конференція "Старт виборчого марафону на Кіровоградщині"

Прес-конференція "Старт виборчого марафону на Кіровоградщині"

Прес-конференція

 ПРЕС-АНОНС

17 вересня 2015 р. о 13:00 відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА «Старт виборчого марафону на Кіровоградщині». Під час прес-конференції журналісти дізнаються про перебіг виборчої кампанії, особливості формування і роботи виборчих комісій, перші порушення виборчого законодавства.

Учасники:

Євген Патруль, координатор кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області;

Зоя Лебідь, довготерміновий спостерігач ОПОРИ у Кіровоградській області;

Сергій Закалюжний, керівник юридичного відділу кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області.

Захід відбудеться за адресою: м. Кіровоград, вул. 50 років Жовтня, 1а, ТЦ «Копілка», 2 поверх (Прес-клуб реформ).

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній, +380994263118

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org