Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Прихована агітація за незареєстрованого кандидата Олеся Довгого

Прихована агітація за незареєстрованого кандидата Олеся Довгого

Прихована агітація за незареєстрованого кандидата Олеся Довгого

Згідно офіційного сайту ЦВК, на 9.09.14 р. по одномандатному виборчому округу № 102 не зареєстровано жодного кандидата  народні депутати. Проте, вже другу неділю поспіль, все місто Знам’янка заповнене білбордами та агітаційними наметами київського політика Олеся Довгого.

Спостерігачеві ОПОРИ вдалося поспілкуватись з агітаторами, які працюють у наметах. За їхніми словами, вони лише інформують про те, що Олесь Довгий «можливо» буде кандидатом у народні депутати. Деякі (молодші за віком), з ентузіазмом інформують громадян, але певна частина висловлюється не надто позитивно. До речі, отримують агітатори по 70 грн. в день.

Мешканці міста реагують на агітацію неоднозначно. Зокрема активістами «Зам’янського Об’єднання «Майдан» періодично відбуваються блокування роботи цих наметів, оскільки навіть повідомлення про їхнє розміщення відсутнє. Також, невідомими вже зіпсовано кілька білбордів з зображенням політика.

За коментарями звертатись:

Патруль Євгеній
 Координатор ОПОРИ у Кіровоградській області
+38 099 426 31 18


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org