Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Прилуцький Олександр Семенович

Прилуцький Олександр Семенович

Прилуцький Олександр Семенович
Одномандатний виборчий округ 102
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-21609 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1249 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 14 травня 1954 року в місті Суджа Курської області, Росія, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Світловодський Завод Пиломатеріалів", член Соціалістичної партії України, проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 102

Прилуцького Олександра Семеновича

Шановні виборці!

Верховній Раді VII скликання не вдалося пропрацювати й половини своєї каденції, як життя у нашій країні змінилося і ми стоїмо на порозі позачергових виборів, аби новий парламент відповідав політичним настроям оновленої української громади.

На сьогоднішній день не має сенсу говорити про недоліки чи прорахунки підконтрольної попередній владі Верховної Ради, що невдовзі складе свої повноваження, оскільки народ України вже «висловився» з цього приводу на Майдані змінивши, хоча і  дорогою ціною, життя країни назавжди.

Черговий важливий крок на шляху до відбудови країни ми зробили, обравши нового Президента України. Він чесно переміг і бов’язок кожного із нас, підтримувати його політику спрямовану на забезпечення деескалації існуючого конфлікту, уникненню війни та збереження миру з урахуванням незворотності нашого європейського вибору та територіальної цілісності України.

Про відродження та зміцнення країни має дбати кожен громадянин, незалежно від того це Президент, Народний депутат, робітник чи студент.  Добробут конкретного округу,  у сукупності становить добробут і процвітання усієї України.

Конкретні проблеми нашого округу, які будуть подолані у разі висловлення мені  виборцями довіри й обрання депутатом Верховної Ради України наступні:

1. Створення нових робочих місць. В окрузі необхідно відродити: ВАТ «Чисті метали», ВАТ «Олімп», СКТС і ТМ, Завод «Калькулятор» у Світловодську; заводи «Пуансон», що безумовно приведе до збільшення робочих місць і розвитку міст.  Винні у припиненні діяльності державних підприємств «мародери» та «металоломщики», повинні бути притягнуті до відповідальності,  до цього необхідно піддати процедурі люстрації державних службовців, які займаючи свої посади допустили розкрадання та руйнування заводів. Держава допустила руйнування заводів, позбавила нас робочих місць  - вона повинна їх безоплатно відновити!

На законодавчому рівні необхідно закріпити обов’язок органів влади сприяти офіційному працевлаштуванню випускників загальноосвітніх шкіл, у разі не вступу останніх у вищі навчальні заклади та студентів, що бажають працювати, шляхом ведення обліку таких громадян, надання пільг працедавцям, що будуть приймати молодь на роботу, створення гарантій захисту трудових прав молодих працівників.

2. Необхідно провести перевірку  результатів «прихватизації» державних підприємств, з метою зобов’язання «прихватизаторів» сплатити державі реальну вартість підприємств на момент їх «прихватизації», у разі відмови від такої сплати, зобов’язати повернути такі підприємства у державну власність.

3. Вважаю, громадяни країни, яка прагне зайняти місце поряд з іншими країнами Євросоюзу повинні захистити  головне своє природне багатство – Землю. Потрібно відмінити податок на землю, натомість запровадити податок на прибуток який отримано від використання землі за її призначенням. Створити Земельний банк. Заборонити продаж земель сільськогосподарського призначення. Жити по принципу: „Не вмієш обробляти землю самостійно  - поверни державі!”. На Україні не повинно бути „латифундистів”. Земля – є власністю народу України. 

4. Проведення адміністративної реформи, яка буде полягати у принципі цілісності («єдиного вікна»), щоб на решті повністю ліквідувати черги під кабінетами у державних службах та органах місцевого самоврядування, обмежити кількість реєстраційних документів, оформлення яких необхідне для надання тієї чи іншої послуги, надавати  особам що звертаються необхідну інформацію про спрощений порядок оформлення документів та необхідну допомогу. Цілком можливим вважаю, скористатися досвідом та знаннями у цій сфері спеціалістів інших країн, які успішно долають це явище на своїй батьківщині, наприклад Грузії.           

5. Питання проведення адміністративної реформи безумовно тісно пов’язане  з проведенням ефективної боротьби з корупцією в Україні. Вважаю необхідна персональна відповідальність посадовців за діяльність, яку вони здійснюють користуючись займаною посадою. Втрата посади повинна розглядатися як мінімальне покарання для чиновників, які й надалі намагаються жити за старими схемами. Вчинення корупційних діянь повинно тягнути за собою невідворотне і реальне покарання у вигляді арешту з конфіскація всього майна,  втрати соціальних гарантій, які надає державна служба, наприклад, пенсійного забезпечення.    Чим менше посадовці можуть вирішувати: дозволяти чи забороняти – тим менше поле для корупції, для хабарів та відкатів, для утиску прав та свобод громадян.  

6. Важливим процесом, через який безперечно повинні пройти  усі органи державної влади, місцевого самоврядування, судової влади є люстрація – механізм очищення влади від осіб, яким ми, народ України, більше не довіряємо. Одним з основних завдань проведення люстрації  є недопущення в апарат управління, правоохоронні органи, на інші важливі посади і до установ системи утворення осіб, які скомпрометували себе співпрацею або співучастю в попередній політичній системі, сприяли збільшенню корумпованості, утворенню антидемократичного устрою. Починати даний процес потрібно негайно, і проводити його масово та на усіх рівнях органів влади та судової системи приділяючи особливу увагу місцевим та апеляційним судам, органам прокуратури та міліції на місцях, місцевим органам самоврядування та виконавчої влади.  Проведення повної люстрації, в результаті якої відбудеться оновлення державного апарату країни, має продемонструвати наше прагнення  інтегруватися в Європу.

7. Потрібно переглянути податкове законодавство і привести його у відповідність до реалій сьогоднішного життя, виходячи із реального співвідношення справляння податків з доходів олігархічних структур і малого та середьнього бізнесу.

Шановні виборці!

Я мешкаю і працюю у Світловодську з 1977р. Це місто стало моєю Батьківщиною. Мета з якою я  приймаю участь у виборах у народні депутати України від нашого округу  -  

використання мандату для скорішого вирішення проблем у окрузі, як це зробити – я знаю, вмію і хочу!

Я Світловодчанин! Я Ваш, місцевий! Я Вас не підведу!© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org