Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Приміщення для ОВК у місті Олександрія захаращені ящиками з насінням квітів

Приміщення для ОВК у місті Олександрія захаращені ящиками з насінням квітів

Приміщення для ОВК у місті Олександрія захаращені ящиками з насінням квітів

8 вересня приміщення, які надані для роботи окружної виборчої комісії в місті Олександрія (ТВО № 103), були захаращені ящиками з насінням квітів, а в самих приміщеннях відчувався характерний запах сушених рослин.

Так зустріла окружну комісію Олександрійська міська рада, хоча про необхідність надання кімнат для роботи комісії влада була поінформована заздалегідь. Для першого засідання комісії, що відбулось 7 вересня, було надане приміщення зали засідань виконкому.

Як повідомив спостерігачу ОПОРИ голова ОВК Олександр Івань, привести до належного стану приміщення представники виконавчої влади пообіцяли вже 9 вересня. Наразі кімнати, відповідно, ще не обладнані, відсутній зв'язок.

Нагадаємо, згідно постанови ЦВК від 4 березня 2014 року, окружні виборчі комісії з виборів до верховної ради України забезпечуються приміщеннями, що складаються не менш як з трьох робочих кімнат, які розміщені в одній будівлі, відповідають встановленим санітарним нормам і технічним вимогам, забезпечені електропостачанням, обладнані засобами протипожежної безпеки.

За коментарями звертатись:

Патруль Євгеній, координатор ОПОРИ у Кіровоградській області, +38 099 426 31 18© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org