Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Протестуючи проти підкупу голосів, перекривають трасу

Протестуючи проти підкупу голосів, перекривають трасу

Протестуючи проти підкупу голосів, перекривають трасу

20 жовтня, на 248 кілометрі траси Київ-Одеса жителі Ульяновського району (101виборчий округ) була частково перекрита дорога. Тут протестували проти підкупу виборців представниками штабу  кандидата у народні депутати Михайла Поплавського.

Про це повідомив один із активістів руху «За чесні вибори» Віталій Речиц, який бере учать в акції.

Майже дві сотні громадян зібралося біля ресторану «Батьківська хата», який належить кандидату. Як стверджують пікетувальники, саме тут знаходиться центр підкупу виборців.

Протестуючі тримали в руках плакати і транспаранти з написами «Президент, захисти вибір!», «Аваков, наведи лад на 101 окрузі», «Поплавок, скупай худобу, а не виборців!», «Поплавський – чемодан, вокзал, Черкаси!», «Ні підкупу!», «Кіровоградці не продаються!», «Підкуп – це злочин».

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ в цьому окрузі, інформація про підкуп виборців представниками штабу цього кандидата надходить з різних джерел, але заявами в правоохоронні органи чи ОВК жодна з них не підтверджена.

До оперативного штабу штаби МВС з реагування на порушення у виборчій кампанії на території 101 округу надходили також повідомлення про підкуп, однак самих фактів підкупу зафіксувати не вдалося. 

Нагадаємо що кандидат у народні депутати Михайло Поплавський подав до суду на активістів громадських організацій Черкащини та редакцію газету «101-й округ», які звинуватили Поплавського в підкупі громадян і розповсюдили звернення «Не продавати свою честь і свій голос» (http://oporaua.org/oblast/article/6716-kirovogradshchyna-kandydat-m-poplavskyj-pozyvajetsja-do-sudu-za-naklepnycku-informaciju-ta-zaruchajetsja-pidtrymkoju-kandydativ-vid-radykalnoji-partiji-o-ljashka

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org