Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Рацул Олександр Анатолійович

Рацул Олександр Анатолійович

Рацул Олександр Анатолійович
Одномандатний виборчий округ 100
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-21821 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1249 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 16 липня 1976 року в місті Новоукраїнка Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри соціальної педагогіки та психології, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, безпартійний, проживає в місті Кіровограді, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма в народні депутати України

по одномандатному округу №100

Рацула Олександра Анатолійовича

Шановні земляки!

Для мене не було складно обрати виборчий округ, у якому балотуватися в народні депутати України, оскільки Кіровоградщина – моя мала батьківщина. Проблеми в районах області тією чи іншою мірою однакові, та розв'язати їх в ім'я поліпшення становища широких верств населення – це не самоціль, а обов'язок.

Замислююсь про соціальну незахищеність наших пенсіонерів та малозабезпечених сімей, ганебно низьку заробітну плату працівників державних установ, безробіття молоді, занедбане комунальне та сільське господарство.

Тому справедливі та законні інтереси народу вимагають негайної єдності дій, спрямованих на досягнення головної мети – забезпечення нової якості життя громадян України.

Для реалізації головної мети буду працювати над створенням законодавчих умов для збільшення обсягів бюджетного фінансування соціальних програм, освіти, медицини, культури і спорту у регіоні, зміцнення обороноздатності України, модернізації Збройних сил України.

Сприятиму забезпеченню соціально-економічного розвитку територій, активно залучаючи місцеві можливості й ресурси, інвестиційні кошти та кошти державного і місцевих бюджетів, місцевій владі у вирішені питання створення нових робочих місць.

Активно працюватиму щодо поліпшення стану екологічної безпеки регіону, вирішуватиму питання санітарної очистки забруднених територій.

Відстоюватиму побудову справедливої державної політики, яка має опікуватися справами кожної людини, кожної сім’ї, кожного населеного пункту, кожного регіону.

Усвідомлюю, що виклики в сучасній економіці, соціальній сфері – суворі випробування для мене, як майбутнього народного депутата України, на здатність не лише працювати в складних умовах, а й виявляти при цьому високий рівень відповідальності й професіоналізму.

Однак, завдяки простому, але досить надійному правилу: протистояти усім негараздам, об'єднавши зусилля всіх і кожного, – можна досягти певного результату.

Шановні виборці, всі ваші побажання, пропозиції – це суттєве доповнення до моєї передвиборної програми, яку я готовий реалізувати разом з вами!

З повагою Олександр Рацул© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org