Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Районна ТВК самостійно організувала навчання для голів виборчих комісій

Районна ТВК самостійно організувала навчання для голів виборчих комісій

Районна ТВК самостійно організувала навчання для голів виборчих комісій

16 вересня у Голованівську, (Кіровоградська область) районна територіальна виборча комісія провела тренінг для голів, членів місцевих виборчих комісій.

Як повідомила спостерігачу ОПОРИ голова Голованівської ТВК Ольга Савченко (організація Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ»), рішення провести навчання були викликане великою кількість звернень до районної ТВК членів сільських та селищних виборчих комісій з метою розтлумачити ті чи інші положення ЗУ «Про місцеві вибори».

Також на навчання були запрошенні голови місцевих рад: під час тренінгу наголошували на важливості взаємодії місцевих органів влади з виборчими комісіями та в забезпеченні виборчих дільниць необхідним інвентарем, обладнанням та оргтехнікою.

Зазначимо, що згідно ст. 73, пункту 3 ч. 1 ЗУ «Про місцеві вибори»: Органи державної влади, та органи місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи в межах своїх повноважень зобов'язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень, зокрема: надавати згідно з установленими Центральною виборчою комісією нормами та переліком транспортні засоби і засоби зв'язку (з оплатою послуг щодо їх підключення), обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення повноважень виборчих комісій.

 

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org