Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Ращупко Василь Валерійович

Ращупко Василь Валерійович

Ращупко Василь Валерійович
Одномандатний виборчий округ 99
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-19573 від 22.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1154 від 25.09.2014
Відомості про кандидата народився 24 квiтня 1984 року в місті Кіровограді, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма 

кандидата у народні депутати України

у мажоритарному виборчому окрузі №99 (м. Кіровоград)

РАЩУПКА  ВАСИЛЯ ВАЛЕРІЙОВИЧА

Доля надіслала нам випробування війною із північно-східним сусідом. Я певен, що ми з честю вийдемо із складного становища. Як вже не один раз доводили недругам і ворогам українського народу нашу рішучість у відстоюванні територіальної цілісності країни, нашу сміливість і доблесть на полі бою. Наш європейський вибір не подолати жодною агресією ззовні чи внутрішнім сепаратизмом. Україна була, є і буде унітарною державою української нації!

Ми знову на порозі доленосного вибору. І ми не повинні дозволити політичним авантюристам зневажити ідеї Євромайдану.  Пам’ятаймо, чому і за що піднялася нація на Революцію Гідності. Проти бандитів, крадіїв та корупціонерів у владі! Проти збанкрутілих політиків, за нове покоління освічених та патріотично налаштованих державних діячів! Народ скинув ярмо Януковича, народ не купиться вкотре на кілограм гречки чи подачку у кілька сотень гривень. Пам'ять і повага до загиблих Героїв Небесної Сотні та у боях у зоні АТО на сході країни не дозволить нам так легковажити.

Вірю в український народ, його мудрість і виваженість, а тому пропоную план першочергових дій, які має здійснити новообрана Верховна Рада України, щоб подолати кризу, зовнішню агресію, забезпечити сталий розвиток економіки і ріст на її базі стандартів життя кожного громадянина України.

Україна має реально, а не декларативно ввійти до євроатлантичних структур безпеки. Очистити владу та силові структури від агентури Москви.

Вимагати чітких і зрозумілих кожному правил і термінів вступу України до НАТО.

Реформувати і переозброїти Збройні Сили України, скеровуючи на ці потреби не менше 5% ВВП щороку.

Створити професійну контрактну армію та народний резерв ЗСУ, який щороку проходитиме вишкіл. Збільшити грошове утримання військових, забезпечити житлом їх сім’ї шляхом надання державою пільгових кредитів на його придбання.

Повернути Україні статус ядерної держави, відновити тактичний ракетно-ядерний арсенал.

Встановити право володіти зброєю усім правоздатним (здоровим і несудимим) громадянам.

Реформувати міліцію за грузинським зразком, скоротивши її чисельність утричі.

Запровадити кримінальну відповідальність за антиукраїнську, антидержавну діяльність.

Ухвалити антикорупційний закон, ввести жорсткий контроль доходів та видатків посадовців та членів їх сімей.

Провести люстрацію влади. Очистити її від бандитів та окупантів, капіталістів-комуністів та сепаратистів регіоналів!

Призначати на посади молодих фахівців, патріотів і професіоналів.

Ухвалити Виборчий Кодекс, у якому передбачити вибори до парламенту та місцевих органів влади за пропорційною системою з відкритими списками.

Повернути місцевому самоврядуванню найширші права, у першу чергу – фінансову самостійність та самодостатність. Повноваження ОДА і РДА передати виконкомам місцевих рад.

Суттєво зменшити кількість податків і спростити систему їх адміністрування.

Скоротити кількість бюрократичних процедур для створення середніх та малих бізнесів та підприємств.

Заборонити приватизацію стратегічних підприємств та галузей виробництва, повернути до загальнонародної власності стратегічні об’єкти економіки, якими володіють російські фірми, олігархи чи депутати Держдуми Росії ( ВАТ «Кіровоградгаз», ПрАТ «Кіровоградобленерго» тощо).

Розвивати українську мову, культуру, кіновиробництво та книгодрукування. Держслужбовців зобов’язати знати державну мову і вживати її на роботі та під час публічних виступів.

Підтримувати  розвиток громадянського суспільства, волонтерського руху, незалежних ЗМІ та суспільного телебачення.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org