Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Розпочала роботу "гаряча лінія" ОПОРИ щодо захисту виборчих прав громадян

Розпочала роботу "гаряча лінія" ОПОРИ щодо захисту виборчих прав громадян

Розпочала роботу

За доброю традицією Громадянська мережа ОПОРА надає консультації виборцям і активним громадянам щодо механізмів захисту їхніх виборчих прав. Звернувшись за номером (044)221-44-06 та (094)821-44-06, громадяни отримають вичерпну інформацію про зміну місця голосування, внесення до списку виборців, реалізацію виборчих прав осіб із обмеженими фізичними можливостями, а також проконсультуватися щодо фіксації порушень виборчого законодавства. Задокументовані порушення вноситимуться на Мапу порушень "Парламентські вибори 2014" (http://map.oporaua.org/).

0 web-baner-hotline-2014

Експерти з виборчого права надаватимуть роз’яснення щодо процедури тимчасової зміни місця голосування, зокрема, для осіб, що мають виборчу адресу у Автономній Республіці Крим, місті Севастополь, Донецькій та Луганській областях або хочуть проголосувати за кордоном. Також виборців консультуватимуть щодо того, як бути внесеним до списку виборців або внести до нього поправки, якщо дані про виборця є неточними. Юристи ОПОРИ роз’яснять, як людям у спеціальних установах або з обмеженими фізичними можливостями реалізувати своє виборче право.

Також експерти консультуватимуть громадян щодо фіксації порушень виборчого законодавства і звернення до відповідних органів для протидії незаконним діям або бездіяльності посадових осіб, суб’єктів виборчого процесу і громадян та, у разі наявності документованих доказів, вноситимуть порушення на Мапу порушень ОПОРИ «Парламентські вибори 2014» (http://map.oporaua.org/).

«Гаряча лінія» ОПОРИ щодо захисту виборчих прав громадян до ваших послуг за номером (044)221-44-06 та (094)821-44-06.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org