Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Рудницький Олег Вячеславович

Рудницький Олег Вячеславович

Рудницький Олег Вячеславович
Одномандатний виборчий округ 102
Висування Політична партія "Воля"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21323 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1265 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 1 серпня 1971 року в місті Світловодськ Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Українські природні води", член Політичної партії "Воля", проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Воля".

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 102

Рудницького Олега Вячеславовича

Моя мета – утвердження та розбудова незалежної та справедливої держави з гідним рівнем життя, чесною владою, процвітаючими містами та європейським майбутнім. Але, зважаючи на ситуацію яка складається зараз в країні, вважаю першочерговим завданням: підготовку інфраструктури населених пунктів до оброни, в разі зовнішнього нападу; інформування та навчання населення, в першу чергу дитячі садки школи, в разі бойових дій; створення бойових та партизанських загонів, готових до захисту нашої області.

Свою політичну діяльність у Верховній Раді України я здійснюватиму, виходячи із наступного:

Крок 1: Створення ефективних державних структур та кадрова люстрація

Ми забезпечимо повну переатестацію за люстраційними критеріями державного апарату, суддів, правоохоронних органів з виявленням та збереженням на службі лише тих професіоналів, які спроможні виконувати свої функції.

Крок 2: Ліквідація корупційної економіки та олігархічних монополій, повна дерегуляція економіки України

Ми гарантуватимемо право приватної власності, безперешкодного ведення легального бізнесу та невтручання державних органів в господарську діяльність  - одна з ключових економічних гарантій держави.

Крок 3: Реформа доктрини національної безпеки

Розвиток вітчизняного Військово-промислового комплексу має стати одним із пріоритетів держави. Збройні сили України мають складатися з сил спеціальних операцій, Національної Гвардії та потужного військового резерву.

Крок 4: Інформаційна політика та ЗМІ

Розвиток незалежних ЗМІ є важливою складовою забезпечення прав і свобод громадян України та потужною зброєю в інформаційній війні. На базі державних та комунальних ЗМІ буде створений потужний громадський мовник.

Крок 5: Відновлення конституційних прав територіальних громад

Необхідно привести законодавчу бази України у відповідність до Конституції і Хартії про місцеве самоврядування для створення процедур здійснення прав власності та управління територіальними громадами. В країні мають запрацювати законодавчі механізми місцевої демократії: місцеві референдуми, громадські слухання, місцева ініціатива.

Крок 6: Влада та ресурси – самоврядним громадам.

Шляхом очищення влади, створити умови, для реалізації прозорої системи управління бюджетом, при якій територіальна громада буде бачити кількість отриманих податків, бюджет та його розподіл, самостійно вирішувати напрямки його використання. У вільному доступі буде представлена інформація хто і в якій кількості сплачує податки, та детальний звіт платнику і громаді про використання цих коштів.

На законній підставі визначити відсоток від кожного з державних податків, який напряму буде спрямований до місцевих бюджетів і жоден київський чиновник не зможе розпоряджатися цими коштами.

Крок 7: Освіта та здоров’я нації – стратегічне надбання держави.

Можливість гарантовано отримати якісну освіту та медичну допомогу незалежно від матеріального стану та місця проживання. Інвестиції в освіту та науку – основа майбутнього України.

Крок 8: Кіровоградщині бути процвітаючою.

Якісні дороги, гостинна рекреаційна інфраструктура та екологічно чисте господарювання – це те, що може перетворити Кіровоградщину на процвітаючий край.

Тому протягом своєї депутатської діяльності я докладатиму максимум зусиль для того, щоб:

будівництво і капітальний ремонт доріг проводились у кожному населеному пункті округу;

земля належала виключно народу України, держава ефективно підтримувала сільського товаровиробника.

відновлювалися та були комфортні для життя села;

створювалися умови для розвитку екологічно чистого господарювання, отримання статусу економічного та оздоровчого регіону.

З вірою у вашу підтримку і спільну перемогу!                                      

О. В. Рудницький© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org