Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » “Самопоміч” Семенченка не привезла, але «голоси» попросила

“Самопоміч” Семенченка не привезла, але «голоси» попросила

“Самопоміч”  Семенченка не привезла, але «голоси» попросила

3 вересня у виборчий округ №99 (Центр: м. Кіровоград, Ленінський район. Включає: частина Кіровського, частина Ленінського районів міста Кіровограда) завітали представники «Об’єднання Самопоміч». Про заявлений приїзд до Кіровограда кандидатів із списку об’єднання знали, і на прес-конференцію прийшли не лише журналісти. Та з анонсованих кандидатів (Ганна Гопко, Семен Семенченко), був лише Єгор Соболєв, який очолює Громадський люстраційний комітет і є номером 13 у списку «Самопомічі».

Нагадаємо: відповідно до меморандуму, на 3-му з’їзді «Об’єднання Самопоміч» вирішили разом іти на нинішні парламентські вибори власне «Самопоміч» (очолює мер Львова А. Садовий), партія «Воля» (Є. Соболєв) та батальйон «Донбас» (С. Семенченко).

Єгор Соболєв, Альона Бабак (№8), Ярослав Маркевич (№14) у Кіровограді розповіли про те, кого ніколи не буде в новій політ силі і навіщо потрібна «сміттєбакова» люстрація.  Зокрема, якщо сила пройде в парламент її представники обіцяли відстоювати люстрацію, боротись за самоврядування на місцях і посилити обороноздатність країни.

Кандидати у народні депутати від «Самопомічі» по двом кіровоградським округам - Олег Рудницький по виборчому округу №102 (Центр: місто Знам’янка. Включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони) та Євген Тільнов по виборчому округу №100 (Центр: місто Бобринець. Включає: частина Кіровського, частина Ленінського районів міста Кіровограда, Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Кіровоградський, Компаніївський, Новоукраїнський райони, селище міського типу Нове Кіровоградської міської ради), також були присутні на прес-конференції та розповісти про програмні пункти, які стосуються місцевої проблематики, не змогли.

Того ж дня на площі Героїв Майдану відбулася зустріч представників Самопомічі з кіровоградцями. На зустріч прийшло близько 100 осіб.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org