Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Семенов Євген Олександрович

Семенов Євген Олександрович

Семенов Євген Олександрович
Одномандатний виборчий округ 100
Висування Політична партія "Воля"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21271 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1145 від 25.09.2014
Відомості про кандидата народився 28 лютого 1981 року в місті Світловодськ Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Воля", проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Воля".

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 100

Семенова Євгена Олександровича

Я здійснюватиму свою політичну діяльність у Верховній Раді України згідно з кроками Політичної партії «Воля», враховуючи особливості потреб та проблем Кіровоградщини:

Крок 1: Створення ефективних державних структур та кадрова люстрація

Ми забезпечимо повну переатестацію за люстраційними критеріями державного апарату, суддів, правоохоронних органів з виявленням та збереженням на службі лише тих професіоналів, які спроможні виконувати свої функції.

Крок 2: Ліквідація корупційної економіки та олігархічних монополій

Ми гарантуватимемо право приватної власності, безперешкодного ведення легального бізнесу та невтручання державних органів в господарську діяльність - одна з ключових економічних гарантій держави.

Крок 3: Реформа доктрини національної безпеки

Розвиток вітчизняного Військово-промислового комплексу має стати одним із пріоритетів держави. Збройні сили України мають складатися з сил спеціальних операцій, Національної Гвардії та потужного військового резерву.

Крок 4: Інформаційна політика та ЗМІ

Розвиток незалежних ЗМІ є важливою складовою забезпечення прав і свобод громадян України та потужною зброєю в інформаційній війні. На базі державних та комунальних ЗМІ буде створений потужний громадський мовник.

Крок 5: Відновлення конституційних прав територіальних громад

Необхідно привести законодавчу бази України у відповідність до Конституції і Хартії про місцеве самоврядування для створення процедур здійснення прав власності та управління територіальними громадами. В країні мають запрацювати законодавчі механізми місцевої демократії: місцеві референдуми, громадські слухання, місцева ініціатива.

Крок 6: Створення центрів громадської консультації та надання безоплатної правової допомоги мешканцям Кіровоградщини.

Крок 7: Влада та ресурси – самоврядним громадам.

Передання усіх повноважень територіальним громадам на місця необхідні для розвитку та розбудови інфраструктури Кіровоградщини. Громада буде самостійно вирішувати, яку школу, дитячий садок, лікарню, дорогу будувати чи ремонтувати. Закон визначить відсоток від кожного з державних податків, який напряму буде спрямований до місцевих бюджетів.

Крок 8:Державне управління в руки чесних та освічених.

Країна почне рухатися шляхом швидких змін, коли до влади прийде дійсно нова генерація політиків. Громадяни повинні мати можливість відкликати депутатів усіх рівнів у разі невиконання ними взятих на себе зобов’язань. Пільги, привілеї та недоторканність народних депутатів, Президента та суддів повинні бути скасовані.

Крок 9: Земля та село – економічне підґрунтя розвитку України.

Земля має належати виключно народу України. Ефективна підтримка державою сільського товаровиробника. Має бути запроваджено безвідсоткові довготермінові позики для розвитку підприємництва у сільських районах.

Крок 10: Заможність без олігархії.

Стимулювати самозайнятість, підтримувати малий і середній бізнес. Створювати нові робочі місця та гарантувати перше робоче місце для молоді. Стратегічні галузі економіки та монопольні підприємства мають перебувати у державній власності. Скоротити кількість і зменшити ставки податків, спростити систему оподаткування.

Семенов Є. О.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org