Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Шевченко Олена Валеріївна

Шевченко Олена Валеріївна

Шевченко Олена Валеріївна
Одномандатний виборчий округ 99
Висування Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18476 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1086 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народилася 21 грудня 1975 року в селі Зоряне Бобринецького району Кіровоградської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, фізична особа – підприємець, член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в місті Кіровограді, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

ВІД ОДНОМАНДАТНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 99

ШЕВЧЕНКО ОЛЕНИ ВАЛЕРІЇВНИ

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

Як і кожен з вас я прагну жити в мирній, сильній та незалежній Україні.

Я хочу аби наша країна була б здатна своїми силами захистити себе від зовнішнього ворога, гарантувати нашу з вами безпеку, забезпечити наші права і свободи.

Сьогодні, як ніколи, наша країна потребує значних всебічних реформ, необхідних для досягнення європейських стандартів життя. Саме такі реформи передбачені Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. І саме такий курс я підтримую.

В розвинених європейських країнах багато уваги приділяється населенню з обмеженими фізичним можливостями, дітям сиротам, знедоленим, тим, хто не може подбати про себе сам. Займаючись організацією волонтерського руху на Кіровоградщині протягом 7 років, я напевне знаю з якими проблемами доводиться стикатись таким людям та знаю як саме їх можна вирішити.  

 Наразі всі свої сили та енергію спрямовую на допомогу захисникам в АТО та пораненим військовослужбовцям, щодня стикаючись з жорсткою реальністю війни на Сході України та її наслідками.

Тож, як кандидат в народні депутати, я ставлю перед собою наступні завдання:

Організувати центри реабілітації та психологічної підтримки військових та їх сімей;

Забезпечити контроль за виконанням державних програм соціальної підтримки населення;

Забезпечити втілення в життя програм з якісного медичного обслуговування та надання якісної освіти кіровоградцям;

Не менш важливим, на мій погляд, є необхідність переформатування політичної системи України. Громади мають стати головним елементом всієї конструкції, на якій базується наша держава, органи місцевого самоврядування. Владні органи та держані установи мають стати ближчими та «зручними» для кожного з нас.

Вірю, що разом з нашою сильною командою ми здолаємо проблеми сьогоднішнього складного часу. © ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org