Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » Соціально-педагогічний інститут "Педагогічна академія" (СПІ)

Соціально-педагогічний інститут "Педагогічна академія" (СПІ)

Контакти:
Телефон: (0522) 246-341, 322-957
Адреса: 25015, м. Кіровоград, вул. Башкирська, буд. 2-А
Web-сайт: http://www.pa.kr.ua/
e-mail: kpa@host.kr.ua
Приймальна комісія (тел.): (0522) 246-341, 322-957

 

 

Соціально-педагогічний інститут "Педагогічна академія" (СПІ) - додаткова інформація про вищий навчальний заклад

Загальна інформація

"Соціально-педагогічний інститут Педагогічна академія" заснований у 1994 році, коли на базі філії Міжнародної Педагогічної Академії був створений заклад, що успішно пройшов акредитацію за ІІІ рівнем (спеціаліст) і одержав право видавати дипломи державного зразка.

Порівняно невеликий контингент студентів Соціально-педагогічного інституту "Педагогічна академія" створює нові можливості у здійсненні контролю за їх індивідуальною самостійною навчальною роботою, робить тіснішою взаємодію викладачів зі студентами, дозволяє індивідуалізувати процес навчання, акцентуючи увагу на індивідуальних потребах студентів, їх специфічних професійно та особистісно-орієнтованих інтересах у засвоєнні знань, полегшує запровадження нових форм та методик викладання.

Форми навчання - денна і заочна. Термін навчання 5 років.

Під час навчання в "Соціально-педагогічному інституті Педагогічна академія" студенти спеціальності "Початкове навчання" беруть участь у різноманітних психологічних тренінгах, мають можливість прослухати навчальні курси "Психологія спілкування", "Психологія сім'ї", "Психологія управління", випробувати себе у ролі психолога та педагога під час психологічних та педагогічних практик у школах міста, отримати туристичні навички, здійснюючи подорожі по українських Карпатах та Криму. Випускники одержують посвідчення інструктора з туризму державного зразка.

Студенти лінгвістичного відділення Соціально-педагогічного інституту "Педагогічна академія", які навчаються за сучасними методиками викладання англійської, німецької та французької мов, проходять підготовку до складання міжнародних іспитів TOEFL, FCE, FCA та слухають альтернативні курси з освітнього менеджменту, основ бізнесу, маркетингу, менеджменту, основ презентації та журналістики і додатково отримують сертифікат перекладача-референта.

За роки існування Соціально-педагогічний інститут "Педагогічна академія" накопичив великий досвід участі колективу, творчих груп чи окремих осіб у різноманітних освітніх конкурсах, програмах стажування та навчання у вищих навчальних закладах Росії, США, Швеції, Норвегії та Німеччини. Студенти мають можливості взяти участь у відборі для роботи влітку у молодіжних таборах США та Великої Британії, де мають необхідну мовну практику.

Матеріально-технічна база "Соціальнo-педагогічного інституту Педагогічна академія"

Матеріально-технічна база "Соціальнo-педагогічного інституту Педагогічна академія" складається з приміщення загальною площею 2402 кв. м., комп'ютерного центру з роботою Інтернету, сучасних навчальних кабінетів, які обладнані різноманітними технічними засобами навчання: телевізорами, відео- та аудіосистемами, мультимедійними проекторами, системою супутникового телебачення.

До послуг викладачів та студентів інституту - читальний зал та бібліотека, що налічує близько 12 тисяч одиниць зберігання і містить літературу з історії, педагогічної освіти, психології, англійської, німецької та французької мов, а також навчальну та довідкову літературу з дисциплін, що входять до навчальних програм.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org