Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Соловчук Леонід Вікторович

Соловчук Леонід Вікторович

Соловчук Леонід Вікторович
Одномандатний виборчий округ 100
Висування політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18574 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1089 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 13 квiтня 1984 року в селі Скопіївка Добровеличківського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Енерготерра", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Незалежність України опинилася під прямою загрозою воєнної інтервенції. Події на Донбасі це вже давно не анти-терористична операція, а справжня війна та окупація українських міст. Не назвавши речі своїми іменами, не зробивши правильних висновків - Україна не зможе ефективно протистояти окупантам. Ми не маємо права уступити жодної п’яді нашої землі. Не за це гинули наші героїчні хлопці.

Щоб зупинити агресора і здобути мир Україна повинна стати сильною і діяти рішуче. Хаос на фронтах і в середині країни треба припиняти. Наша мета зупинити безлад в економіці, дати бій корупції, очистити владу, збудувати сучасну і потужну армію. Будь-які домовленості про мир можуть бути досягнуті тільки з позиції нашої національної сили та гідності, повного перезавантаження країни.

ПЕРЕМОГА НАД АГРЕСОРОМ І ВСТАНОВЛЕННЯ МИРУ

Запровадити воєнний стан в Донецькій та Луганській областях, що дозволить об’єднати всі ресурси, сили та можливості країни для гідної відсічі агресору.

Негайно розпочати процес приєднання України до Північно-Атлантичного альянсу.

Відродити Збройні Сили України та забезпечити переоснащення нашого війська у відповідності до вимог НАТО.

Очистити армію від зрадників і саботажників й провести негайні кадрові ротації у складі вищого військового керівництва, яке продемонструвало свою неефективність та некомпетентність.

Гарантувати всім військовослужбовцям і бійцям добровольчих батальйонів статус учасника бойових дій, достойний рівень зарплати, максимальні пільги їх родинам.

ПЕРЕМОГА ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Зобов’язати чиновників усіх рівнів та депутатів декларувати не лише доходи, але й витрати. Усі податкові декларації викладати у вільний доступ на спеціальному сайті.

Скасувати недоторканість одночасно для Президента, народних депутатів і суддів. Зробити можливим відкликання народного депутата та прийняти закон про імпічмент Президента.

Ухвалити закон про прозорість фінансування партій, щоб суспільство знало, хто конкретно стоїть за кожною політ силою.

ЛЮСТРАЦІЯ

Ухвалити закон про люстрацію. Заборонити займати державні посади мінімум на 10 років тим керівникам, які з 25 лютого 2010 р. по 22 лютого 2014 р. перебували у владі, підтримували зазіхання на територіальну цілісність України, порушували права і свободи людини, були обґрунтовано запідозрені в корупції.

Перевіряти при прийнятті на держану службу на детекторі брехні всіх посадовців, від Президента до рядового міліціонера.

ПЕРЕМОГА НАД КОРУПЦІЄЮ

Зробити максимально жорсткою кримінальну та адміністративну відповідальність за корупційні правопорушення.

Перевірити відповідність витрат і вартості майна чиновників та членів їхніх сімей задекларованим доходам. Той, хто не пройде перевірку, буде звільнений.

ЧЕСНЕ ПРАВОСУДДЯ

Провести люстрацію серед суддів причетних до порушень прав людини, ухвалення неправосудних рішень, політичних переслідувань, корупції.

Відновити самостійність судової влади, але водночас дати можливість суспільству її контролювати. Протиставити кишеньковим суддям залучення народу до здійснення правосуддя через суди присяжних.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ - ГАРАНТІЯ ЄДНОСТІ

Провести реформу місцевого самоврядування, значно розширивши права регіонів у відповідності з Європейською хартією місцевого самоврядування.

Ліквідувати місцеві державні адміністрації, надавши право обласним та районним радам формувати власні виконавчі комітети.

Більшість зароблених регіонами коштів повинні залишатися на місцях, а не перераховуватися в Київ.

ВІДКРИТІ ДВЕРІ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Максимально спростити процедуру сплати та зменшити кількість існуючих податків і зборів

Радикально скоротити захмарну кількість контролюючих органів та обмежити їх повноваження до рівня європейських аналогів.

Заборонити продаж сільськогосподарської землі. У тих громадян, які захочуть продати свої паї, держава купить їх за ринковою ціною.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org