Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Списки кандидатів на сайті районної адміністрації різняться зі списками ЦВК

Списки кандидатів на сайті районної адміністрації різняться зі списками ЦВК

Списки кандидатів на сайті районної адміністрації різняться зі списками ЦВК

Інформація про кандидатів в депутати до Добровеличківської районної ради на сайті ЦВК та сайті Добровеличківської районної державної адміністрації відрізняється. Про це заявили представники однієї з партій і в одному випадку підтвердили представники ОПОРИ.

10 жовтня 2015 року представник місцевого осередку партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» звернувся до Добровеличкіської районної виборчої комісії із заявою, що ними зафіксовано розбіжності у виборчих списках партій «Українське обєднання патріотів УКРОП» та «Опозиційний блок» до районної ради, які розміщені на сайтах Центральної виборчої комісії та сайті Добровеличківської РДА. Дана заява зареєстрована Добровеличківською ТВК та взята для розгляду.

Опора перевірила дані факти і виявила, що партійні списки «УКРОПу» повністю ідентичні і на сайті ЦВК і на сайті Добровеличківської РДА. Однак у партійному списку партії «Опозиційний блок» на сайті ЦВК за кандидатом у депутати до Добровеличківської районної ради Фідальго-Поррата Іриною Вікторівною, закріплено територіальний виборчий округ № 1. А на офіційному сайті Добровеличківської районної адміністрації зазначена інформація, що цей же кандидат у депутати закріплений за територіальним виборчим округом № 6. Через деякий проміжок часу інформація на сайті Добровеличківської РДА була змінена і стала ідентичною з сайтом ЦВК.

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

 

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org