Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Стрижак Микола Іванович

Стрижак Микола Іванович

Стрижак Микола Іванович
Одномандатний виборчий округ 102
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-22242 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1335 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 10 грудня 1953 року в селищі Олександрівка Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, перший віце-президент, Асоціація фермерів та приватних землевласників України, член Партії відродження села, проживає в селі Володимирівка Знам’янського району Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма кандидата в депутати

Верховної Ради України по виборчому округу № 102

Стрижака Миколи Івановича

Батьківщи́на для кожного із нас починається  з ба́тьківщини.                         

Не заручившись жодною партійною підтримкою, з глибоким розумінням і щирим бажанням змін прийняв рішення балотуватись у народні депутати. Вважаю своїм обов'язком перед земляками, Україною та власною совістю зробити все для того, щоб у нашому степовому краї люди жили комфортно, заможно і щасливо.

Саме цьогорічні вибори повинні повернути українському парламентаризму втрачений авторитет. Чесну політику роблять чесні політики.

Балотуючись у народні депутати України основними пріоритетами розвитку виборчого округу та України в  цілому бачу у комплексі наступних заходів та перетворень:

Верховенство закону, дотримання принципів загальнолюдської моралі повинно бути необхідною умовою побудови як своєї роботи, так і Верховної Ради в цілому.

Завданням номер один – в умовах зовнішньої військової агресії це безумовний захист та  неухильне відстоювання свободи, миру, незалежності і майбуття народу  України.

Настав час Кіровоградщині перестати бути межею розриву України навпіл, необхідно зібрати всі свої наявні можливості: географічний центр, багатющий  колоритний культурний потенціал (танцювальна столиця), додати у вигляді нових політичних облич в політичну потугу і започаткувати доцентричні устремління Кіровоградців, для етнічного, політичного та національного «цементування» Української нації.

Україна дуже багата природними ресурсами, ці ресурси належать не тільки нам а й наступним поколінням. Життя нас учить, що ми маємо право продавати тільки ті ресурси, які мають властивість відновлюватись. Для України це щорічний урожай, робочі руки обрамлені інтелектом. Законодавчо необхідно закріпити експортування лише готової продукції де закладені сировина, праця та інтелект. Надати зелену вулицю зеленому туризму.

Основою цивілізованого суспільства є середній клас. Фермери, одноосібники на селі, малі та середні підприємці в місті об́’єднані кооперативним рухом є гарантією побудови заможного суспільства. А всяке заможне суспільство, як правило, достойно забезпечує рівень життя пенсіонерів, дітей та немічних. Це не просто створення додаткових робочих місць, це гарантоване довічне успадкування робочих місць наступними поколіннями. Для цього податкове законодавство повинно бути поміркованим, простим, прозорим, зрозумілим і мати повагу обох сторін. Абсолютно більшу частину свого часу підприємці повинні мати можливість затрачувати на основну роботу, яка забезпечує фінансами  життєдіяльність родини, а не безглузде, нікчемне ходіння по кабінетах з папірцями.

Боротьба з корупцією, знищення чиновничого свавілля повинно стати реальною нормою життя та обов’язковою умовою формування законодавчої бази. Для боротьби не потрібно вишукувати цілу армію чесних людей а необхідно  створити правові умови, які унеможливлять саму корупцію.

Розвиток самоврядування потребує також змін у законодавчої базі, а саме:

- Проведення адміністративно-територіальної реформи.

- Перегляд закону про місцеве самоврядування, особливо в частині розширення прав та повноважень територіальних громад.

- Суттєво змінити законодавчі акти, пов’язані з формуванням бюджетів громад. Необхідне формування бюджету з низу до верху, а не навпаки.

Також важливим напрямком у вдосконаленні законодавчої бази є питання:

1.Забруднення навколишнього середовища.

2.Охорона  здоров’я.

3.Освіти.

4.Культури і спорту.

5.Молодіжна  політика.

6.Соціальний захист населення.

Поставлені цілі досягаються тільки при наявності політичної волі. Моя біографія підтверджує – політична воля у мене є.

З вірою у вашу підтримку і спільну перемогу! Микола Стрижак.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org