Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Стрижаков Артем Олегович

Стрижаков Артем Олегович

Стрижаков Артем Олегович
Одномандатний виборчий округ 99
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-18991 від 19.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1094 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 6 вересня 1984 року в місті Кіровограді, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Партії розвитку України, проживає в місті Кіровограді, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України від Партії Розвитку України

в 99 одномандатному виборчому окрузі

на виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Стрижакова Артема Олеговича

Я люблю Кіровоград, тому своїм першочерговим завданням вважаю відродження нашого славетного міста, а разом з ним відродження Кіровоградщини і всієї України!

Я йду на вибори народних депутатів по 99 округу рідного для мене Кіровограда. Тут я народився, виріс, живу та працюю  зараз і, як ніхто інший, добре знаю всі проблеми міста.

Маючи прямий зв’язок з виборцями, я працював і буду працювати над конкретними проектами, які захищатимуть Ваші інтереси та змушу місцеву владу дійсно служити мешканцям. 

Переконаний, настає час молодих професіоналів, людей нової формації із загостреним почуттям справедливості.

Україна та Кіровоградщина, як невід’ємна її складова, потребує відповідальних, сміливих та професійних рішень!

На загальнодержавному рівні відстоюватиму єдність, економічну незалежність та територіальну цілісність України.

І це змушує мене діяти.

Пріоритетні завдання, які я хочу вирішити для міста, зібрані на основі реальних потреб, з якими стикаються жителі кожного будинку, вулиці, мікрорайону.

Заручившись Вашою підтримкою, і, обов’язково, разом з Вами, ми змінимо старі, неефективні методи управління містом та проведемо наднеобхідні реформи:

В системі соціально-побутового обслуговування:

Кіровоград – заможне місто: буду боротися за прийняття законопроектів по децентралізації влади, аби податки кіровоградців працювали безпосередньо на добробут міста, збільшуючи його бюджет.

Кіровоград – комфортне місто: фінансування та контроль виконання капітальних ремонтів прибудинкових територій та будинків: дахів, ліфтів, під’їздів, майданчиків для сміття, асфальтування доріг та тротуарів, модернізація системи ЖКГ.

Кіровоград – зелене місто: реалізація цільового проекту «Зелене місто»: благоустрій скверів, парків, алей, озеленення міста в цілому.

Кіровоград – сучасне місто: залучення інвестицій та державного фінансування на проекти покликані надати місту сучасний вигляд, єдині правила гри та жорсткий контроль всіх перевізників міста, сучасна комп’ютеризована система пасажирських перевезень.

Кіровоград – безпечне місто: запровадження системи відеоспостереження в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах,  створення в місті єдиної системи безперервного патрулювання вулиць.

В системі молодіжної політики:

реалізувати цільовий проект «Молодий політик», забезпечивши квотне представлення молоді на усіх рівнях виконавчої влади, адже Кіровограду, як і всій країні, бракує свіжого, молодого погляду на сьогодення.

забезпечити зв'язок «слова» міської влади з реальними справами, організувавши на законодавчому та виконавчому рівні систему молодіжного народного контролю.

створити реальні робочі місця для молоді, через державну та регіональну програму квотного представництва молоді на підприємствах та установах.

стимулювати молоде підприємництво, через всебічну підтримку проекту «Спілка молодих підприємців Кіровограда».

на законодавчому та виконавчому рівнях забезпечити доступність житла для молодих сімей, через реформування системи державної підтримки кредитування.

В системі охорони здоров’я:

відродити спортивну Кіровоградщину через достатнє фінансування та реалізацію цільових молодіжних проектів, адже здорові діти – майбутнє України.

модернізувати матеріально-технічну базу лікарень, пологових будинків, дитячих центрів.

забезпечити доступність профілактичних обстежень для соціально незахищених прошарків населення.

Як патріот та свідомий громадянин, я розумію, яку величезну відповідальність покладає на мене Ваша довіра. Зобов’язуюся звітувати перед містом про виконану роботу кожного місяця, невідкладно реагувати та допомагати кожному Кіровоградцю, який того потребує.

У нас з Вами надзвичайно багато роботи, саме тому її потрібно робити вже зараз. Це єдиний спосіб разом будувати демократичні цінності на місці, перетворюючи Кіровоград на сучасне місто з європейським рівнем життя!

З повагою, Ваш кандидат у народні депутати Стрижаков Артем Олегович.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org