Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Суд відхилив усі вимоги позову щодо результатів перерахунку голосів на виборах сільського голови

Суд відхилив усі вимоги позову щодо результатів перерахунку голосів на виборах сільського голови

Суд відхилив усі вимоги позову щодо результатів перерахунку голосів на виборах сільського голови

З 9 до 23 години 15 листопада тривало засідання Добровеличківського районного суду за позовом кандидата на сільського голову Сергія Гладченка Піщаний Брід Добровеличківського району Кіровоградської області) щодо результатів перерахунку бюлетенів. В результаті – усі вимоги позивача було відхилено.

Нагадаємо, після рішення Дніпропетровського адміністративного апеляційного суду, 10 листопада 2015 року в приміщенні Добровеличківської районної виборчої комісії був проведений черговий перерахунок виборчих бюлетенів на виборах сільського голови Піщаного Броду. В результаті перерахунку перемогу отримав кандидат на посаду голови сільської ради, діючий голова Піщанобрідської сільської ради Сергій Мар’янов.

Кандидат на посаду голови сільської ради Сергій Гладченко, який отримав перемогу у 13 голосів по результатам першого підрахунку на виборах 25 жовтня 2015 року, оскаржив рішення Піщанобрідської ТВК про оголошення С. Марянова переможцем на основі перерахунку голосів. Також у позові вимагається визнати переможця виборів на основі протоколів з мокрими печатками ДВК від 25 жовтня.

Попередньо Сергій Мар’янов заявив, що результати виборів на п’ятьох кількох дільницях не дійсні і подав позов до адміністративного суду. Натомість Сергій Гладченкозаявив ОПОРІ, що зі сторони опонента було зафіксовано зловживання адміністративним ресурсом та спроба сфальсифікувати вибори. Після кількох судових засідань і другого перерахунку голосів вночі з 29 на 30 жовтня, який провели самі члени ТВК було прийняте рішення про визнання виборів не дійсними.

За коментарями звертайтеся:
Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА
Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.
+380994263118
 
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)

Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org